Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi történik az anya kutyámmal...

Mi történik az anya kutyámmal és a kölykeivel (kaukáuisi juhász)? Lent. SŰRGŐS LNN!

Figyelt kérdés

Ma felkeltem és láttam hogy 3 kiskutya nacson lassan motor és nm tudott lábra állni, csak csak "visítottak" eltelt 1 óra és megint 3 kiskutya nem mozgott és hidegek voltak, behoztam a házamba az anyával együtt de csak sírtak, aztán el kellett mennem iskolába, kb 3 órát anyum vigyázott rájuk, aztán ő is elment dolgozni, hazaértem kb. 14 órára ettem meg ilyesmi, megnézem őket csak kettő ami langyos volt és nagyon nehezen tudtak mozogni!

Mi lehet velük?

Valakivel fordult már ilyen elő?

Ha van valami kérdés azt írjátok le és majd priváltba válaszolok!


SŰRGŐS LENNE!


Ja még annyi hogy az anya nem akarja szoptatni őket, lefekszik úgy, hogy ne férjenek hozzá és megfeszíti magát!

Ja meg hogy mikor születtek tegnap előtt azaz 2017. 03.11!


Nagyon kérem segítsetek köszönöm!!!!4



2017. márc. 13. 17:00
1 2 3 4 5 6 7
 21/64 A kérdező kommentje:
Akkor tartsam meg az összes kutyát ami születik és legyen 100 kutyán vagy mi ?
2017. márc. 13. 18:23
 22/64 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell, hogy szüljön.
2017. márc. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/64 anonim ***** válasza:
100%
Mások ivartalaníttatják a kutyájukat és családtagként tekintenek rájuk nem haszon forrásként...
2017. márc. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/64 anonim ***** válasza:
100%

Ivartalanításról nem hallottál még? Ennyire ostoba vagy? Tele vannak a menhelyek kidobott kutyákkal, erre te csak szaporítod tovább a felesleges kutyák számát! És még te vagy felháborodva, hogy ilyen válaszokat kapsz?

Aki kutyát akar tenyészteni az nem abból áll, hogy összeteszel két hasonlóan kinéző kutyát aztán jóvanazúgy, aztán az első problémánál, mint a te esetedben is már fogalmad nincs hogy mit csinálj, mert NEM ÉRTESZ HOZZÁ!

Törzskönyv, tenyészszemle, kiállítási eredmények, egészségügyi szűrések, ez csak egy pár dolog ami a tenyésztéshez kell! A te kutyádnak ezek közül mik vannak meg? Gondolom még a törzskönyv se...

2017. márc. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/64 A kérdező kommentje:

Ki mondta hogy nem családtagként gondolunk rájuk ?

Azért vettük a kettő kaukázusit, hogy az egyik ne unatkozzon, először csak egy kan volt és unatkozott 3 hét eltelt vettünk egy másikat hozzá.....

2017. márc. 13. 18:29
 26/64 anonim ***** válasza:
100%
na ti pont nem családtagként kezelitek mert akkor nem rögtön másik kutyát vettetek volna hanem többet foglalkoztok vele. Gondolom se nevelve se naponta sétáltatva nincs azért unatkozik...
2017. márc. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/64 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk foglalkozni is kéne vele és akkor nem unatkozna, erre nem megoldás másik kutya beszerzése, most van két unatkozó kutyád. Legalább akkor azonos neműt vettél volna mellé.

Mennyit vannak sétáltatva?

2017. márc. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/64 anonim ***** válasza:
96%

Tudod, mi az a törzskönyv?

Tudod, mi az a családtag? Anyád is kint szült meg téged? Na látod!

2017. márc. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/64 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy olvasom a kérdező egy gyerek.

Kérdező, a szüleid mit tesznek?

Hogyan segítenek a kutyának?

Sokkal drágább lesz ez nekik mint amennyiért eltudtátok volna adni a kicsiket :(

2017. márc. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/64 A kérdező kommentje:

Eddig 2 normális kommentelő volt de engem nem ez érdekel hanem a kutyák élete....

Nem törődünk a kutyával??? Ha nem törődnénk akkor nem tudna pacsit adni illetve ha mondod neki hogy pacsi akkor adja, mondom neki hogy ül, fekszik, puszi akkor megcsinálja, és jutalom falat jár érte... Ja meg van egy hatalmas udvaruk, a szőrüket 2 naponta ápoljuk, 1 hónapban megfürdetjük, ja és van bolhairtó nyakörv vagy mi, meg küllancs ellen kapnak cseppeket!

2017. márc. 13. 18:54
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!