Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sport célra honnan lenne...

Sport célra honnan lenne érdemes mudit venni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Röviden leírom a történetet. :) Jelenleg egy Mudimentéstől örökbefogadott mudi gazdája vagyok. Vele évekig aktívan agilityztem és tereltem, illetve sok más dolgot is kipróbáltunk. Egy egészségügyi probléma miatt kellett abbahagynom vele a sportolást. Régóta egy mudikölyök megvásárlásán gondolkodom. Volt is egy kölyökfoglalásom egy kennelnél, azonban sajnos a szuka nem lett vemhes. Elsődleges cél a sport lenne, és az, hoyg stabil jó idegrendszerű kutya legyen. Összességében nem egy világbajnok kutyát szeretnék, nem vagyok ennyire eredményorientált. Csupán a jelenlegi mentvény kutyámmal akárhogy is szeretem rengeteg probléma van, elég kis instabil, és szeretnék már egy olyan kutyát aki kölyökkorától kezde rendesen van szocializálva nevelve, és akivel majd idővel lehet sportlni is.

Köszönöm a válaszokat!



2017. márc. 17. 17:34
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Fajtamentesnel biztos van kolyok
2017. márc. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék mentett kutyát jelenleg. :)
2017. márc. 17. 19:17
 3/5 anonim válasza:
100%
Irhaberki kennel. Nagyon ki fognak kérdezni és valószínűleg többször is el kell látogatnod hozzájuk, hogy megismerkedjenek veled, mint a kiskutya leendő gazdájával, de az biztos, hogy olyan kölyköt fogsz kapni, aminek nem lesznek egészségügyi problémái, és a tenyésztő ki fogja választani a sportos életmódodhoz megfelelő kiskutyát. Az ár lehet magas, de cserébe tökéletes kutyát kapsz.
2017. márc. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! :)
2017. márc. 17. 23:51
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Bariguard kennel, a tenyésztő jófej, és a mudik meg tehetségesek:)
2017. aug. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!