Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak a barom szomszéd...

Mit csináljak a barom szomszéddal?

Figyelt kérdés

Az egész tegnap este kezdődött, a kert végébe zárta a 2 kutyáját, az egyik (egyébként puli) azóta ugat/vonyít. Napközben nem zavart minket, őszintén nem is hallottuk, de este, amikor mentünk volna aludni nagyon zavaróvá vált. Én pl.éjfél körül aludtam el, hál' az égnek jött egy kisebb vihar, az többé kevésbé elnyomta a hangját. Éjszaka 2x felébredtem arra, hogy a kutya vonyít (hozzátenném, hogy a többi kutya tök kusban van a környéken). Reggel 5-kor keltem, szintén a kutya miatt.

Most megint rákezdett. Már 2x voltam át, természetesen csengő nincs, dörömböltem az ajtón és ablakon, de semmi válasz, pedig látszik, hogy​ oltva van a lámpa.

Most mit tudok tenni?


Esküszöm, ha nincs más, én mászok át a kerítésen, és engedem ki a kutyákat...


2017. márc. 23. 21:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Telefonszáma nincs meg?


Ha nincs változás, jelezd állatvédőknek.

2017. márc. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
Szaladj át,vágd jól szájba,engedd ki a kutyát,és menj vissza aludni
2017. márc. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

bár szegény kutyaknak nem megoldás de minden alvás problémámra válasz a fuldugo.


A fosulin kezdtem mikor vizsga előtti este a noverem (akivel laktam) orbitalis bulit csapott. Én aludtam.


Olyan vihar hogy a férjem nem alszik az esotol. Én alszom. A kutyák motoszkalnak éjjel. Én alszom. A szomszéd egy telephely ahol a munkagepeket télen hajnal 4kor kezdik járatni. A kettővel odébbi szomszéd fel akarja jelenteni mert nem tud aludni. Én alszom. Pl. Fogalmam sincs nálunk ugatnak e a kutyák 😀


Szoval: fuldugo. Kell egy kis idő a tökéletes márka megtalalasahoz de annyi fölösleges stresszt levesz a vállamrol, hogy az már szinte hihetetlen.

2017. márc. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
3-as, és a telefon, vagy más ébresztőre, hogy kelsz?
2017. márc. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nincs meg a telefonszáma.

Elég sok dolga van sajnos az állatvédőknek, nem hiszem, hogy lenne erre idejük. Hiszen gyakorlatilag csak egy hisztis kutya, akit nem szoktattak hozzá a bezártsághoz. (Egyébként viszonylag nagy területen vannak, olyan 5x5 méter, szóval ezzel sem lenne baj)


2-es, tetszik az ötleted :D


Hát, nem hiszem, hogy 10 órakor sok bolt nyitva lenne, plusz nem tudom, hogy ki hogy van vele, de az egész család órára kel :D



Szaladj át,vágd jól szájba,engedd ki a kutyát,és menj vissza aludni


A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.

# 2/3 Időpont ma 21:53 Privát üzenet

Hasznos ez a válasz?


bár szegény kutyaknak nem megoldás de minden alvás problémámra válasz a fuldugo.


A fosulin kezdtem mikor vizsga előtti este a noverem (akivel laktam) orbitalis bulit csapott. Én aludtam.


Olyan vihar hogy a férjem nem alszik az esotol. Én alszom. A kutyák motoszkalnak éjjel. Én alszom. A szomszéd egy telephely ahol a munkagepeket télen hajnal 4kor kezdik járatni. A kettővel odébbi szomszéd fel akarja jelenteni mert nem tud aludni. Én alszom. Pl. Fogalmam sincs nálunk ugatnak e a kutyák 😀


Szoval: fuldugo. Kell egy kis idő a tökéletes márka megtalalasahoz de annyi fölösleges stresszt levesz a vállamrol, hogy az már szinte hihetetlen.

2017. márc. 23. 22:05
 6/12 anonim ***** válasza:
60%

Egyrészt a fuldugo nem suketit meg csak valahogy letompitja a hangokat, így az ébresztőt meghallom. Másrészt egy ideje vettem egy fitnesz karkotot ami rezgessel ébreszt.


Értem én. Van akinek elvei vannak. Nekem fuldugom van, megoldásom és bazi nyugodt éjszakaim. És le se szarom mit csinál a szomszéd. Hajnal 4kor vagy akár éjjel 2kor.


A nyaralonkba se szidom a részeg csapatokat akik eljönnek hétvégére kiereszteni a gozt a nyaraloovezetbe. Nem szidom en őket. Mert én ALSZOM.


A sok elvhű meg csendhaboritast kiált meg rendőrt hív. Ugyan mar! Felesleges. Úgyis minden szombaton valahol buli van nyáron. Most lógjak a 112-ön?! Én a zent választom. És akkor a szomszédot se kell profán vágni. Peace.

2017. márc. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Ne aludj.
2017. márc. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

És mi lesz akkor ha babád lesz? Akkor is füldugó,és lesz@rod hogy sír a kicsi?


Kérdező, hívj ki rá rendőrt.

2017. márc. 24. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
# 8 Miért ne? Azon keresztül is meghallani a sírást, csak tompábban. Hol a gond?
2017. márc. 24. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
19%
Csak nekem az furi, hogy egy buli mellett simán alszik, gyerek sírást meg meghall.?
2017. márc. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!