Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti magatok mit esztek?

Ti magatok mit esztek?

Figyelt kérdés

Gondoltam, ebben a kategoriaban teszem fel a kerdest, mivel itt biztos tobb kutyas lesz, mint az etel/ital rovatban.


Azok akik draga, premium tappal etetik a kutyajukat, es se konzervet, se Pedigree-s ragcsat, se pici falatot nem kap a kutya a gazdi kosztjabol, tehat tenyleg egeszsegesen,tiszatan es tudatosan etetik az allatot, es nem is tervezik mashogy, azok mit esznek? A sajat etrendjukre is ennyire odafigyelnek? Kimerik, hogy mikor mibol mennyit?? Soha egy Meki, emeletes palacsinta, pacal tesztaval, szalonna kenyerrel, Milka csoki, kola stb? Mert szerintem ezek jol tudnak esni ritkan az embernek, meg ha alapvetoen tisztan is eszik. Ezert gondolom, a kutyanak is jol esne neha egy konzerv pl, meg ha nem is egeszseges, de biztos orulne nehanapjan egy izes, szaftos adagnak. Mert valjuk be, eleg unalmas lehet szegenynek egesznap szaraz vackot enni..raadasul neki nincs is beleszolasa.


Vegul is arra lennek kivancsi, hogy a draga tappal etetok maguk mit esznek? Mibol all egy napi menu? A sajat kajajara is ennyire odafigyel, mint a kutyaera?

Semmi provokativ szandekom nincs, szimplan csak tenyleg erdekel, mert most ezen gondolkoztam.

Se kutyam, se macskam, tehat en magam nem etetek se joval, se rosszal, mielott jonnenek a kotekedok

Elore is koszonom a valaszokat!



2017. márc. 28. 20:31
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok.


Nálunk nincs kunyerálás,elvannak küldve vagy nem foglalkozunk velük. Ha egyszer adunk asztalról utána puncsolnak folyamatosan. És azért ha vendégek vannak és a kutyák ott ágaskodnak vkit zavar. Mellesleg pont erről írtam,hogy nem ehetnek akármit,mert egy rossz falat nekik hasmenéssel végződhet. Vmelyik vendéget meg tiltani kellett,mert folyamatosan az asztalról dobálta nekik a falatot. Nem akarok kövér és beteg kutyát.


Imádom a kutyáimat,bármit megveszek nekik,ágyban alszanak,de nincs asztalról etetés. Max kaja után szoktunk a táljukba önteni egy kis húsleveslét,répát vagy ami olyan,hogy tudjuk nem okoz náluk gondot. De csak is mikor mi már ettünk akkor kapnak vmit ha kapnak.


Túl kell esni azon,hogy kunyerál a barna szemeivel.

Az ő érdekük miatt nem kapnak és nem engedjük a kunyerálást.

2017. márc. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!