Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan beszélnének le egy...

Hogyan beszélnének le egy ismerőst a szaporítasról?

Figyelt kérdés

Egy rég nem látott barátnőmmel találkoztunk ma és ő mesélte, hogy venni akarnak két szukát (már nem tudom milyen fajtát) és azt fiaztatni.

Ha jól vettem ki a szavaiból most is van egy kutyája ami vemhes és ha az lefial és eladja a kicsiket abból akár szukát venni. Kb végig csak erről beszélt, hogy a sógora most adott el egy almot külföldre 1 millió évre 10 kutyát stb...

Annyira nem érdekelt, de végig hallgattam, szerintem nem jó ötlet, próbáltam rá hatni, hogy nem tudja milyenek Lesznek a kölykök, de csak a pénz lebeg a szeme előtt :(



2017. márc. 30. 20:38
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*beszélnétek
2017. márc. 30. 20:39
 2/11 A kérdező kommentje:
*1 millióért
2017. márc. 30. 20:40
 3/11 anonim ***** válasza:
38%
jelentsd fel. (azt hiszem a NAV vagy mi foglalkozik ezzel)
2017. márc. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A barátnőm, nem jelentem fel :)
2017. márc. 30. 20:52
 5/11 anonim ***** válasza:
59%
akkor sok sikert a meggyőzésében.
2017. márc. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
59%

Annyira csak nem zavar akkor

De hat kinek mina fontosabb

Eletek vagy egy baratsag ami lehet nemis baratsag

2017. márc. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
59%
Nem lehet a barátnőd, ha ennyire más elveket vallotok!
2017. márc. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
66%

Aki arra adja a fejét, hogy csak szaporításra vesz két kutyát az meg is fogja tenni és ez ellen nem nagyon lehet semmit csinálni. Ezek az emberek általában annyira primitívek, hogy józan ésszel egyszerűen nem lehet meggyőzni mert nem érti. Nem látja mit tesz, nem látja hogy ő ezzel csak szenvedést okoz a kutyáinak, egyetlen egy dolog érekli, az pedig a pénz. Gondolom a kutya tartás is kimerül náluk annyiban, hogy reggel, este megkapja a morzsi tápot és örüljön a kutya, hogy kapott enni.


Ha nagyon rosszak a körülmények akkor feltudod jelenteni őket állatkínzás miatt. Mást nem nagyon tehetsz.

De nyílván nem is akarsz, igazából csak azért írtad ki, hogy nyugtasd a pici lekli világod, hogy te igen is megtettél mindent, közben semmit nem tettél.

2017. márc. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Mutass neki elrettentő képeket hasonló esetekről.
2017. márc. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát például elmondhatod neki, hogy illegális, amennyiben nem adózik a bevétele után, mindenképpen. Elég egy próbavevő és a NAV úgy magáévá teszi análisan, hogy a szeme is kijön. És ha valaki azt gondolja, ez sci-fi, én két gyökeret is ismertem, akik így buktak le. Repült is a házuk!
2017. márc. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!