Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan beszélnének le egy...

Hogyan beszélnének le egy ismerőst a szaporítasról?

Figyelt kérdés

Egy rég nem látott barátnőmmel találkoztunk ma és ő mesélte, hogy venni akarnak két szukát (már nem tudom milyen fajtát) és azt fiaztatni.

Ha jól vettem ki a szavaiból most is van egy kutyája ami vemhes és ha az lefial és eladja a kicsiket abból akár szukát venni. Kb végig csak erről beszélt, hogy a sógora most adott el egy almot külföldre 1 millió évre 10 kutyát stb...

Annyira nem érdekelt, de végig hallgattam, szerintem nem jó ötlet, próbáltam rá hatni, hogy nem tudja milyenek Lesznek a kölykök, de csak a pénz lebeg a szeme előtt :(



2017. márc. 30. 20:38
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem inkább az embereket kéne meggyőzni,hogy soha ne vásároljanak szaporítótól. Ha ők nem tennék,akkor nem lenne értelmük szaporítani, rajtuk maradnának a kölykök.

De amíg van rá kereslet és könnyű pénzhez tudnak jutni,addig nem is fogják sajnos abbahagyni.

Szóval én az embereket próbálom győzködni, már több mindenkit sikerült lebeszélnem arról,hogy jófogásról vegyen kölyköt.Volt aki örökbefogadott helyette,de volt aki végül összegyűjtött tenyésztőre is.Kicsi lépés, de ez is valami.

2017. márc. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!