Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normális ha én nem szeretem a...

Normális ha én nem szeretem a kutyákat? Nem bántanék soha egy állatot sem, de az ugatásuk idegest és a stílusuk sem jön be és a szaguk nagyon nem, de szeretem a cicákat és van 2 macskám és akváriumom 20f

Figyelt kérdés
2017. ápr. 13. 02:23
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
0%

Ha nem szereted, nem szereted őket, ha nem bántasz kutyákat, semmi próbléma. Én hatalmas kutyafan vagyok.

-Jól nevelt kutya csak akkor ugat, ha tényleg nagyon fontos.

-Amelyik kutyával tőrődnek, az nem büdös.

-Stílus alatt nem tudom mit értesz, de van kicsi, nagy, közepes, rövidszörű, hosszúszörű, hiperaktív, lustálkodó, karcsú, tömzsi, utcamix, fajtiszta, babusgatható és komolyabb kutya.

Egyszóval te eddig csak neveletlen, agresszív és elhanyagolt kutyákkal találkoztál. Ez nem a te hibád. :)


Második válaszoló: (bocsánatot kérek a kérdezőtől és minden KEDVES macskafantól) gratulálok...az a rühes, mocskos, agresszív valami (ha te így, én így) amit az az irtócuki és aranyos kiskutya megtépett, tudod hány madarat és egeret ölt meg? Igaz, hogy az egér kártevő, de úgy tudom a madarak nem azok... szóval ez van. Szeretem a macskákat is, de utálom mikor azt írják a hatalmas macskafanok, hogy a kutyák megölik a "cicákat". A cica a macska kicsinye egy macska az maximum macsek. Vagy esetleg a házon belül lévő macskákat lehet cicákat nevezni. Az utcajáró macskák, azok macskák.

2017. ápr. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:

"A kutya SZAGÁT nem szereted? Akkor az a szaggal kapcsolatos.


A kutya hangos ugatását nem szereted? Akkor az a HANGra vonatkozik.


Szerintem ezek nem egyenlők a kutyával. "


Már hogy a fenébe ne? A hang amit kiad, a viselkedése ahogy viselkedik, kunyerál, nyalizik, a szaga ami büdös, és igen, a kis testü kutyák szagát is érzem, ha más nem is annyira de én azonnal kiszagolom ha kutya van. de ez nem minden. a bundájuk taintása sem jön be. nem szeretem őket, annyi. igen, a kutyákat! sajnálom.

2017. ápr. 13. 12:00
 13/30 A kérdező kommentje:

"Kérdező, szerinted te mennyire lennél büdös, ha évekig nem fürödnél? Szerintem sokkal büdösebb lennél, mint bármelyik természetes környezetében élő állat. "


Ez egy annyira hülye érv. Mivel naponta fürdök 2x. Attól hogy pl egy büdös részeg hajléktalant, aki összerondította magát nehezebben tolerál a szaglószervem mint egy kutyát, nem fogom megszeretni a kutyákat :D

2017. ápr. 13. 12:02
 14/30 A kérdező kommentje:

" A kutyának nincs szaga, ne idegesíts 😂 Arra valók a samponok, fürdetni kell őket. Az utcai állatoknál meg a kutya és a macska is ugyanannyira büdös.

Engem pl a gyerek sírás jobban idegesít, mint a kutyaugatás, vagy a macskanyávogás."


utána is marad szaga, a macskának alapjáraton nincs. Amúgy ezért van egyre kevesebb FEHÉR gyerek a földön... szép lassan kihalunk a hülyeségtől.

2017. ápr. 13. 12:04
 15/30 anonim ***** válasza:
37%

A gyakorikerdesek.hu felhasználóitól kérdezed, hogy te normális vagy-e.

Inkább azt a kérdést tedd fel, hogy emiatt normális vagy-e?


Egyébként az utálkozás benned van, az inkonzisztens viselkedés szintén.


Kettős mérce, uszítás, gyűlöletkeltés, belső ellentmondás, másoktól való függés, értelenség. Ezeket produkálod.


Ezek alapján tedd fel magadnak a kérdést, hogy akkor normális vagy-e?

2017. ápr. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:

"

Nem szeret mindenki minden fajta állatot. TE a kutyákat nem szereted, más meg mást. Nincs ezzel semmi baj.

Jó tanács:

Ne létesíts olyan személlyel párkapcsolatot, aki viszont szereti, olyannal meg főleg ne, akinek van!

Ha nem bántalmazod őket , akkor nincsen semmi baj, büntetőjogi felelősség nem terhel. Azt ugye tudod, hogy ha mégis megtennéd, az pár éve már bűncselekmény, és nem csak szabálysértés, ugye, tudod, azt is , hogy 3 évig terjedő szabadságvesztéssel büntethető? Csak mert jó ezekkel a dolgokkal tisztában lenni."


ugye tudod hogy eszem ágában sem volt és ugye tudod hogy nagyon sértő a hsz-ed és ugye tudod hogy eddig alig született letönltendő ítélet - ha egyáltalán volt ilyen-, s vígan megy az állatkínzás tovább legfőképpen vidéken? amit megjegyzek nem helyes.

2017. ápr. 13. 12:08
 17/30 A kérdező kommentje:

"Kettős mérce, uszítás, gyűlöletkeltés, belső ellentmondás, másoktól való függés, értelenség. Ezeket produkálod. "


nem gyűlök senkit, nem uszítok. foglmam sincs miről beszélsz. sajnlom hogy neked ennyire fáj ha én nem szeretem a kedvenc állatod. ovi.... -.-"

2017. ápr. 13. 12:10
 18/30 anonim ***** válasza:
55%

kerdezo, a reagalasaidbol annyira lejon, hogy nulla az onismereted! ezert a kerdesedre a valasz: nem. nem vagy normalis. tobben probaltak neked elmagyarazni, de meg azokat a magyarazatokat sem ertetted meg! 8-assal ertek egyet, illetve vele is... meg a kerdesed is bugyutasag.

vitatkozni pedig sajnos nem tudsz, ahhoz eszervek kellenek, nem pedig esszerutlenseg. de hat ezt sem fogod megerteni, hiszen ahhoz belatas kellene es esz.

2017. ápr. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim válasza:
69%
Mit értesz az alatt, hogy normális? Átlagos, elfogadott, szokásos? Vagy egészséges? Több jelentése is van. Az csak egy dolog, hogy nem szereted a kutyákat, de amiket összehordtál a kérdésed alatt, az biztos, hogy már nem normális. Nem látsz tisztán a témában -> és nagyon finoman fogalmaztam.
2017. ápr. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
33%

Nem normális.

Egyébként, ha te normálisnak tartanád magadat, nem is tetted volna fel a kérdést, szóval te is érzed, hogy valami nincs rendben veled.

Hiába írtad valakiről, hogy ovi, mert az bizony te vagy, kérdező.


Komolyan 20 éves vagy? Ha 8 éves lennél, azt mondhatnánk, hogy még kicsi vagy és változni fogsz, megértesz dolgokat, de így, 20 évesen erre talán már esélyed sincs.

Állítólag 20 éves és így jellemzi magát: "szeretem a cicákat és van 2 macskám és akváriumom". Hú.

2017. ápr. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!