Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normális ha én nem szeretem a...

Normális ha én nem szeretem a kutyákat? Nem bántanék soha egy állatot sem, de az ugatásuk idegest és a stílusuk sem jön be és a szaguk nagyon nem, de szeretem a cicákat és van 2 macskám és akváriumom 20f

Figyelt kérdés
2017. ápr. 13. 02:23
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
37%
A kutya kategoriaban, aki kutyas nyilvan lepontoz mindenkit lathatod
2017. ápr. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező! Amit a 14-es pontban írtál, az a te MAGÁNVÉLEMÉNYED. Ez csak szerinted van így. Egyszerűen van BENNED valami, ami miatt nem szimpatikusak neked a kutyák. Szerintem a MACSKÁKNAK IS VAN SZAGA. Csak mert SZERINTED nincs, még más érezheti...Nézd más szemével a világot. Van aki a macskájával, van aki a kutyájával alszik és van, aki még az udvarába se enged állatot.
2017. ápr. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
38%

Tök normális. Én imádom a kutyákat és a macskákat is. Most kutyám van de régen macskam volt. Tény hogy maga az állat a macska joillatú pont olyan mint amilyen pl az oblitonk. Átveszi az illatát a bundaja amin fekszik. De a lakás budosebb egy macskaval az alom miatt. Akkor is ha amúgy full rendszeresen takarítják.


A kutya bundaja lehet budosebb de egy kutyás lakás kevésbé szagos.


Ezen kívül a kutyaimat imádom. Mindennel jobban. De a macskák szerintem viccesebbek.


Mind a kettő másért jó és szerethető és mások az előnyei, hátrányai.

2017. ápr. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
50%
Ezt a kérdést inkább a 'mentális problémák' kategóriában kellett volna feltetted, kérdező.
2017. ápr. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
49%
A kérdésed igazából nem a kutyákról szól, hanem rólad, arról, hogy normális vagy-e, emiatt nem megfelelő a kategória.
2017. ápr. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
57%
24, 25! Úgy van! De láttad, milyen a "színvonal"!
2017. ápr. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim válasza:
33%
A legtöbb hozzászólás lényegét amúgy sem értette meg a kérdező, felesleges bármi próbálkozás arra vonatkozóan, hogy kijavítsa saját magát és belássa, hogy tévedett.
2017. ápr. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim válasza:
33%
Akár abban az ügyben is, hogy az elmeállapotáról szóló kérdést vajon miért a Kutyák kategóriában tette fel?!
2017. ápr. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 Mittudoménvalaminév válasza:
20%
Hát te nagyon szeretheted akkor a kutyákat.. A stílusuk? 😂😂😂 na neeeee meg macskád van akváriumba vagy mi??? :D
2017. ápr. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
0%
:D
2017. ápr. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!