Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a baja a kutyámnak?...

Mi lehet a baja a kutyámnak? Állatorvos sem rendel.

Figyelt kérdés
Van egy fél éves keverék kutyám (kan) tegnap még tök jól volt és ma kedvetlen volt szoktam vinni biciklivel sétálni akkor is tök lassan jött meg boltba is szoktam hozni oda is csak így szépen lassan jött.kedvetlen,nincs étvágya,és véreset pisil.De még állat orvos se rendel.Amúgy sem egy nagy aktív fajta de azért játszik még sétákon nagyon aktív le se lehet koptatni most meg egész nap feküdt nem evet ma se tegnap este se.Tegnap este kezdődött.Segítsetek kérlel valami házi meg oldás? :(

2017. ápr. 16. 17:57
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/99 A kérdező kommentje:
És az orra is száraz.
2017. ápr. 16. 17:58
 2/99 anonim ***** válasza:
100%
Vereset pisil?? Nem lehet hogy mergezes? Nem evett fel valamit a foldrol? Nincs allatorvos ismerosotok?
2017. ápr. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/99 anonim ***** válasza:
100%

AZONNAL ORVOS!!!!

Én babéziára tippelek, de akkor ez mára legutolsó fázis, ha véreset pisil!!! Meg fog halni, ha nem viszed el! Keríts neki valahonnan orvost, de te vidd be a rendelőbe, ne hívd ki az orvost!!!!!!!

2017. ápr. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/99 anonim ***** válasza:
83%
nekünk ugyan ez volt. Szerintem babézia kullancstól. Még a miénkkel sem tudom mi lesz mert a kijött a doki kétszer is de hány ezért be kellene vinni kórházbabde legközelebb kedden lesz nyitva a kisállat klinika. Hívj ki egy dokit aki kijár hátha rendes lesz és kijön és ad neki gyógyszert mert más nincs ilyenkor..
2017. ápr. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/99 anonim ***** válasza:
100%
Mérd meg, hogy lázas-e
2017. ápr. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/99 anonim ***** válasza:
83%
Ilyenkor viheti bárhova.. semmi nincs nyitva. A kijárós doki az utolsó esély nem várhatja meg míg besárgul. Babézia lesz szerintem mint mondtam. Nézd meg hogy nem e sárga a szája belülről és a szeme fehérje. Ha nem akkor még talán időben vagy és gyorsan hívd fel hogy s.o.s. van babéziára tippelsz és félsz hogy elpusztul. De siess ez nagyon veszélyes betegség.
2017. ápr. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/99 A kérdező kommentje:
Nincsen az állatorvosunk nem rendel.van egy másik de az h*ülye még ha rajta múlna le tudná anyival hogy beteg az csá és ezért vagy 5000ft ot kér
2017. ápr. 16. 18:10
 8/99 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom holnap sem fog rendelni...

a Keddet meg nem fogja megélni vagy már túl késő ha babéziózis a betegsége...

szedtél ki belőle kullancsot mostanában?

egy testhőmérséklet mérés nem ártana..

2017. ápr. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/99 A kérdező kommentje:
ÉS a babézia az mitől van?
2017. ápr. 16. 18:13
 10/99 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a másik legközelebbi körzetből hívd a dokit hátha rendes lesz megmondatod hogy ezt nem lehet elérni és sürgős.
2017. ápr. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!