Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a baja a kutyámnak?...

Mi lehet a baja a kutyámnak? Állatorvos sem rendel.

Figyelt kérdés
Van egy fél éves keverék kutyám (kan) tegnap még tök jól volt és ma kedvetlen volt szoktam vinni biciklivel sétálni akkor is tök lassan jött meg boltba is szoktam hozni oda is csak így szépen lassan jött.kedvetlen,nincs étvágya,és véreset pisil.De még állat orvos se rendel.Amúgy sem egy nagy aktív fajta de azért játszik még sétákon nagyon aktív le se lehet koptatni most meg egész nap feküdt nem evet ma se tegnap este se.Tegnap este kezdődött.Segítsetek kérlel valami házi meg oldás? :(

2017. ápr. 16. 17:57
 31/99 A kérdező kommentje:
És ez már 100% hogy babézia?
2017. ápr. 16. 18:43
 32/99 anonim ***** válasza:
100%

hát akkor két dolgot tehetsz:

vagy szerzel pénzt valahonnan és egy állatorvost

vagy vársz és reménykedsz, hogy valami más a baja


(gondolom nem mérted meg a testhőmérsékletét azóta sem)

2017. ápr. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/99 A kérdező kommentje:
Nem mértem meg mert nincs mivel :( Akkor még van remény hogy nem babézia?
2017. ápr. 16. 18:45
 34/99 anonim ***** válasza:
67%

nincs lázmérőtök???? jézusom

akkor tapogasd meg a hasát, hogy meleg-e vagy forró?

2017. ápr. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/99 anonim ***** válasza:
100%

Elég hihetetlen, hogy nincs nektek otthon lázmérőtök...


Nem akarod megmérni a kutya lázát. Orvost nem akarsz keresni. De amikor írunk elérhetőséget, akkor már elvinni sem akarod a kutyát.


Figyelj, akkor nézd végig ahogy haldoklik a kutyád és kezd el ásni neki a gödröt, ahova eltemeted, mert a véres pisi az SOS.


Nincs 10-20 ezer forint félretett pénz, aha... Ha ekkora szegénység van mi a francnak tartotok kutyát? Internetre, mobilra azért remélem telik!....

2017. ápr. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/99 anonim ***** válasza:
100%
Szinte biztos hogy az, a száraz orr amúgy is a láz jele tehát mégegy megerősítés. és kijárós nem kér el ennyit 5e körül talán 10 de az ritka annyi nem lesz. 5-6ra számítsatok. De ha több is.. nem megéri?
2017. ápr. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/99 anonim ***** válasza:
100%

Félretett pénzednek MINDIG kell lennie!!!!

Nem csak a kutya miatt hanem magad miatt is!


Sokan mondják, hogy váratlan kiadás miatt de én inkább a betegség miatt teszek félre.

És hidd el rengeteget lehet spórolni mert az ember egy csomó felesleges kacatot megvesz mint pl. jobb okostelefon (nincs okostelóm) vagy nagyobb TV (tvm sincs) vagy meglátsz egy jó pólót és "muszáj" megvenned miközben van 20 pólód és még sorolhatnám...

2017. ápr. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/99 A kérdező kommentje:
ÉN NEM BIROM EL VINNI A KUTYÁT MERT NINCS JOGOSÍTVÁNYOM.és nincs lázmérő mert el romlott.
2017. ápr. 16. 18:58
 39/99 A kérdező kommentje:
nincs okos telefonom.és nincs 150 pólom se
2017. ápr. 16. 18:59
 40/99 A kérdező kommentje:
Azért nincs ithon 10 e ft mert mamával vagyok és csak 1000 ft van ithon holnap jönnek haza a szüleim
2017. ápr. 16. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!