Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a baja a kutyámnak?...

Mi lehet a baja a kutyámnak? Állatorvos sem rendel.

Figyelt kérdés
Van egy fél éves keverék kutyám (kan) tegnap még tök jól volt és ma kedvetlen volt szoktam vinni biciklivel sétálni akkor is tök lassan jött meg boltba is szoktam hozni oda is csak így szépen lassan jött.kedvetlen,nincs étvágya,és véreset pisil.De még állat orvos se rendel.Amúgy sem egy nagy aktív fajta de azért játszik még sétákon nagyon aktív le se lehet koptatni most meg egész nap feküdt nem evet ma se tegnap este se.Tegnap este kezdődött.Segítsetek kérlel valami házi meg oldás? :(

2017. ápr. 16. 17:57
 41/99 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk sem volt 30 ezrünk hó végén a kutyát megműteni,de kértünk költsön,amikor volt meg megadtuk,ennyi.


Véres pisi csakis vese probléma és súlyos,ha nem babézia, akkor is bele halhat,hiszen a vese leállás elég durva dolog nem hogy kutya,de az ember sem élné túl kezelés nélkül. Jól írják ásd a gödröt ahová temeted,mert valószínű a reggelt már nem éli meg.


Kaptál elérhetőséget,ha neked ennyit nem ér a kutyád,kár volt megvenni is szerencsétlent.


Tudod kutyát tartani nem kötelező,sajnos pénzben van.

2017. ápr. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/99 anonim ***** válasza:
100%

és nincs szomszéd akitől kérhetnél egy lázmérőt?

nincs ismerős aki tudna kölcsön adni pénzt vagy el tudna vinni a megadott telefonszámok alapján valamelyik állatkórházba?


istenem találd már fel magad! hány éves vagy? :D

2017. ápr. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/99 anonim ***** válasza:
100%
Olyan érdekes, se egy rokon,se egy barát,se egy jó szomszéd,jó ismerős nincs ott aki elvinne és költsön adna kizárt dolog.
2017. ápr. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/99 A kérdező kommentje:
Erről ennyit tanácsot kértem és nekem jöttök 10-en nem csak én vagyok igy hogy a szülei nem viszik el a kutyát mert ugy se ez ugy se az majd meg gyógyul
2017. ápr. 16. 19:04
 45/99 anonim ***** válasza:
100%

Akkor minek engedték meg a szüleid, hogy kutyát tarts???

A kutya nem egy dísztárgy, hogy beteszed a vitrinbe és soha többet nem kell rá költeni...


de legalább menj át a szomszédba egy ROHADT lázmérőért!!!!

tanácsot adtunk! orvos vagy a kutya nem éli túl.

olyan 99% hogy babéziózis mivel írtad, hogy boltba viszed stb... és gondolom kullancsvédelemről sem gondoskodtál..

2017. ápr. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/99 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőd pasid szülei? Ne mondd nekem, hogy a mamádra úgy bíznak hogy nincs otthon LEGALÁBB 5-6e ft?! Mamádnak nincs bankkártyája? Én mindent megtennék a kutyámért, de te tudod....



SZEDTÉL KI BELŐLE KULLANCSOT!?

2017. ápr. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/99 anonim ***** válasza:
100%

Mit nem értesz azon, hogy a véres pisi = orvos nélkül halál??


Hát szerinted távgyógyítók vagyunk?? Ha te véreset pisilnél akkor szerinted megiszol egy kamilla teát és minden oké? Az eszem megáll...

2017. ápr. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/99 anonim ***** válasza:
100%
Na itt mutatkozik meg mennyire érdekel a kutyád "majd meggyógyul". Szerencsétlen kutya
2017. ápr. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/99 A kérdező kommentje:
Néztem hogy van-e benne kulancs és nem találtam.
2017. ápr. 16. 19:11
 50/99 anonim ***** válasza:
100%
Figyi nyugi én totál megértem a helyzetedet nekem is ilyen maradiak voltak a szüleim (miattam lettek kicsit gondosabbak a kutyával) menj el a legközelebbi rokonhoz vagy barátkoz (rokon jobb) és ciki nemciki kérj költsön vagy mamát szedd rá hogy adjon mert szerintem van neki csak nem akar kutyázni. Vagy ha szüleid otthon vannak hívd ki a dokit és kész már akkor muszáj kifizetni azt a nyomorult 5e forintot. Valahogy oldd meg később hidd el nem fogod bánni.
2017. ápr. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!