Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Örültök a pitt bull-os törvény...

Örültök a pitt bull-os törvénynek hogy tartható lesz?

Figyelt kérdés

Én megmondom öszintén nem örülök, mostmár szabad lesz tartani és a nagydarab gazdagok megint villogni fognak a kutyával kiengedik őket stb. és megint támadások lesznek(tudom hogy barátságos emberrel de állattal nem,igy majd kise vihetemm majd a kutyámat? mert majd attól kell félnem hogy melyik kutya fogja széttépni)és akik majd menőzni akarnak azok nem fogják szocializálni a kutyájukat.Tudom hogy minden nevelés kérdése de akik igy fogják megvenni hogy milyen harci kutyája van stb az ezzel nem fog foglalkozni.

azzal nem lenne bajom ha a normális felkészült embereknek adnának csak ilyen kutyát. De igy. Véleményetekre vagyok kiváncsi.


2010. máj. 14. 08:51
1 2 3
 21/21 szilike pit bull válasza:

az sajnos ez a fajtara nezve nagy gond hiszen megint lesznek ojan szellemi fogyatekos emberek akik ezentul meg konyeben tudnak viadalokat szervezni es bonyolitani

ezek az emberek a tarsadalom genetikai huladekai akik valami kisebsegi komplexusukat igy probaljak ellensulyozni

hogy artatlan allatokat egymasnak uszitanak mintha az volna a tet hogy kinek nagyobb a pocse rossz dontes is lehet ez a torveny hiszen a kutyak valjak karat

2010. nov. 19. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!