Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Én vigyáztam rá és megharapta...

Én vigyáztam rá és megharapta a lányom, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Én vigyázok a tesóm kutyájára, nem először van nálunk, eddig soha nem volt gond. 4 hónapja lett ivartalanítva, azóta agresszív, ezt mondta is a tesóm. A lányom (8 éves) labdazott vele kint. A lányomnál volt a labda, a kutya morogva ment felé, a lányom megijedt és eldobta, a kutya beleharapott az alkarjába és el sem akarta engedni, a párom többször rászólt, elkapta a nyakörvét és lehúzta róla, de még úgyis morgott.

Párom bezárta, tesóm szerdán jön addig nem engedjük ki. De szerintem a kórház jelentette a harapást, ki fognak jönni?



2017. ápr. 23. 15:20
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
56%

Nem igazán értem. A testvéred figyelmeztetett, hogy a kutya állapota változott. Akkor miért hagyod, hogy a lányod egyedül játsszon a kutyával?? Meg is történt a baj. Erre mit csináltok? Bezárjátok a kutyát és szerdáig ki se engeditek. Ne haragudj, de ez csakis a ti hibátok, hogy ez megtörtént.


A kórházból meg nem fog senki kimenni. Ha a kutyának megvannak az oltásai, akkor a lányod nem fog meghalni.


Ráadásul gondolom jól a szívbajt is hoztad a sógornődre... Köszi, hogy újabb kutyával gazdagítjátok a már így is zsúfoltig tele lévő menhelyt!

2017. ápr. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 A kérdező kommentje:
??? Mert nem kellett volna elmondanom a sógornőmnek, marja össze az ő gyerekét is majd???
2017. ápr. 23. 16:54
 13/45 anonim ***** válasza:
62%

Mert a te lányodat összemarta??? Akkor nem a kórházba rohannál vele szerintem!!


Megharapta, mert annak ellenére, hogy szóltak, hogy agresszív, te felelőtlenül egyedül hagytad vele a gyereked! Most meg sípolsz, hogy a kutya összemarja a gyerekeket...

2017. ápr. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
66%

Azt írod "VIGYÁZOL" a tesód kutyájára.

Hát nem, nem vigyáztál sem a kutyára, sem a gyerekedre. Jól írták, a te hibád ez az egész, felesleges kikérned magadnak. Na meg a testvéredé, aki ilyen helyre adja le a kutyáját. Alapszabály, gyereket, idegen kutyával nem hagyjuk felügyelet nélkül! Gyenge kifogás, hogy vigyáztatok már rá, most nem ez történt, nem vigyáztál!

2017. ápr. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
41%
*akarom mondani, akkor nem a körzeti orvoshoz mennétek holnap, hanem már az intenzíven feküdne!
2017. ápr. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 A kérdező kommentje:
Össze varrták a kezét, tehát összemarta. És nem volt egyedül, kint volt a párom is egy a másik gyerekünk is. Ezt még a gazdája sem gondolta, hogy ennyire megzakkant az ivartalanítástól. Amúgy nem idegen, kb 2 hetente találkoztak. Valószínűleg nem menhelyre kerül hanem egy ismerő tanyájára.
2017. ápr. 23. 17:06
 17/45 anonim ***** válasza:
52%
Persze, az ivartalanítástól zakkant meg, nem a hiányos neveléstől, oda nem figyeléstől, vagy esetleg a durvább játéktól. Te nem vagy hibás. Sajnálom csóri kutyát, de a gyerekedet is.
2017. ápr. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
60%

Nem lehet olyan nagy sérülés ha összevarrták, mert hivatalosan kutyaharapást nyitva kell kezelni, tilos bezárni.

Gondolom inkább csak megkapta. Nektek kellett volna odafigyelni és nem magára hagyni a kutyát egy gyerekkel.

2017. ápr. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 A kérdező kommentje:
Ismétlem nem voltak egyedül!!!!
2017. ápr. 23. 17:17
 20/45 anonim ***** válasza:
56%

Te nem vagy tisztában a fogalmakkal. Megharapta. Ha összemarta volna a kutya, akkor a gyerek teste csupa seb lenne mindenhol és kb felállni sem bírna.


Ahogy ha te elfenekeled a gyerekednek, arra sem azt mondják, hogy te összeverted a gyereket.


Hát sejtem, hogy nem gondolta, ha azt mondod neki hogy összemarta a gyereket, miközben megharapta.


Az meg nagyon kevés, hogy a párod ott volt a másik gyerekkel. Nem figyelt a lányodra, nem tudta megakadályozni a történteket. Miért nem együtt labdáztak a kutyával? Akkor valószínűleg ez nem történik meg!


De már látom, ebből a sztoriból is az lesz, mint amikor a gyerek beesett a gorillához, szülők sehol, és mégis a gorillát kellett megölni... pedig ott még szólni sem kell, hogy a vadállatokkal nem játszunk.

2017. ápr. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!