Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Én vigyáztam rá és megharapta...

Én vigyáztam rá és megharapta a lányom, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Én vigyázok a tesóm kutyájára, nem először van nálunk, eddig soha nem volt gond. 4 hónapja lett ivartalanítva, azóta agresszív, ezt mondta is a tesóm. A lányom (8 éves) labdazott vele kint. A lányomnál volt a labda, a kutya morogva ment felé, a lányom megijedt és eldobta, a kutya beleharapott az alkarjába és el sem akarta engedni, a párom többször rászólt, elkapta a nyakörvét és lehúzta róla, de még úgyis morgott.

Párom bezárta, tesóm szerdán jön addig nem engedjük ki. De szerintem a kórház jelentette a harapást, ki fognak jönni?



2017. ápr. 23. 15:20
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
66%
Dehogy nem ő tehet róla. Talán én hagytam egyedül a kislányát egy ideges kutyával ? Hát nem. Jó anya az, aki nem vigyáz rendesen a gyerekére ? Hát nem. Ilyen alapon ítélkezünk kedves utolsó. Vagy inkább anyuka más felhasználóként bejelentkezve ?
2017. ápr. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
44%

Nem idegen kutya ! A testvére kutyája és többször volt náluk mint írta mint ahogy azt is hogy a gyermek apja is ott volt a közelben , sajnos a baj megvan egy pillanat alatt , gondolom már nem egyszer játszott a kislány a kutyával és sosem volt semmi baj most viszont megtörtént sajnos erről nem tehetnek.

És nem nem a kérdező vagyok bármilyen furcsa szimplán csak más vèleményen vagyok mint ti...

2017. ápr. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim válasza:
44%

Emberek, itt meg mi a jo isten folyik? :O

Imadom a kutyakat, a sajatomert olni tudnek, de hello, bizony elofordul, hogy emberi mulasztas nelkul baj van. A kutyak nem szentek es akar a szeretetben tartott csaladi kedvenc is okozhatja azt a bajt.


Komolyan azon vitazol oreg, hogy mart-e a kutya, vagy harapott? Viccelsz? Egy kutya megharapott egy gyereket...ez nem normalis dolog. Az elvakult ostoba szemlelet ami egyes kutyas csoportokban kialakult, az valami dobbenet.


Es most jon az, hogy ha szeretetben neveltek volna, akkor nem harapna. Utana meg gondolom ugyanaz a szemely kifogasolja, hogy az eddig szeretetben elo kutya tanyara kerul...vicc, eskuszom.


Egy csaladi kutya megharapta a csalad egyik gyerek tagjat. Ez elfogadhatatlan, nem letezhet olyan, hogy kutya gyereket harapjon.

2017. ápr. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
36%
Örülök hogy nem csak én gondolom igy ! Kedves utolso.
2017. ápr. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
65%
Az a döbbenet és szánalom, hogy vadi új beregisztrálók osztják itt a népet. Kilóg a lóláb te szerencsétlen :))) Inkább a gyerekedre vigyáznál, ne tépjék a kutyák, már ha megtépték ilyen átlátszó gagyi kommentek után!!!
2017. ápr. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim válasza:
13%

Itt mindenki aki a kerdezo partjan mereszel szolalni, az csakis o maga lehet, ugye? Oke, nyilvan. Nem, veletlenul se azert vagyok uj regisztralt, mert a napokban ivartalanitottak a kutyamat es felmerult egy kerdes, amire otleteket vartam?:) Dehooogy. Egyszerubb azt hinni, hogy veled nincs, aki nem ert egyet, hat hova jutna a vilag, nem igaz?:)


Erositsd csak magadban, hogy allati nagy kutyas vagy, veled soha nem fordulhat elo ilyesmi...de ha megis- es tiszta szivbol kivan, hogy ne tortenjen-, akkpr remelem megkapod a sajat radikalis ostoba fajtadtol,hogy sz@r es felelotlen szulo vagy...


Tovabbi kellemes estet!:)

2017. ápr. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
40%

3 méterre szerelt!!! Ölbe kellett volna venni a 8 éves gyereket, vagy az egyik kezét fogni???

Nekünk is volt kutyánk. Szintén vizsla, velünk nőtt fel, együtt aludtunk stb.

Egyszer átjött egy barátnőm, és a kutya arcon harapta, persze kifogásokat kerestünk, biztos idegen volt, zenét hallgatott stb. Rá pár hétre a húgomat is megharapta, majd anyát is megkapta... Akkor mennie kellett. 8 évig velünk élt, minden nap foglalkoztunk vele és egyszer csak bekattant...

2017. ápr. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
64%

Troll kérdés, troll védelmezőkkel.


Valaki nagyon unatkozik.

2017. ápr. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 A kérdező kommentje:
Ha magammal akarok beszélgetni nem ide írok. Nem zavar a felelőtlenezés, mert aki ismer tudja, hogy túlontúl is elővigyázatos vagyok.
2017. ápr. 24. 00:24
 40/45 anonim ***** válasza:
80%

Én értelemszerűen nem vállalnám el többet a kutya vigyázást.Ilyen nincs amúgy, hogy az ivartalanítás óta agresszív a kutya.Nyilván nincsen vele foglalkozva, nincsen megnevelve. Ez nem a ti hibátok, hanem a tesódéké.

A ti hibitáok max annyi volt, hogy agresszív állatot nem kellett volna elvállalni felügyelni.

Kínlódjon vele a gazdája, ha már hagyta elkanászosodni.

A gyerekkel meg próbáljátok megértetni, hogy nem minden állat ilyen , mert simán lehet egész életére kiható fóbiája a mostani indidens miatt.

2017. ápr. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!