Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tennél az alábbi helyzetben?

Mit tennél az alábbi helyzetben?

Figyelt kérdés
Sétáltatod a kutyád (jól nevelt, nem agresszív, emberre nem támad) valaki belétek kötne de csak szájkarate van, majd hirtelen a kutyádba rúgna! Velem nem esett meg ilyen, csak szimplán érdekelne az, hogy ott hirtelen mit reagálnátok. Eszetekbe jutna a jog, hogy nektek is bajotok eshet, vagy szimplán lezúznátok?
2017. máj. 2. 16:12
 1/6 anonim ***** válasza:
A kutyám reflexből letépné a lábát. Na jo nem, de az en kutyámba senki nem rúgna bele, ha jot akar
2017. máj. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Velünk megtörtént!

Pici keverékkutyusunk van, nem agresszív pórázon sétáltatom szájkosár nélkül. A semmiből előkerült egy hapsi, és lehordta mindenféle korcsnak a kutyát, no meg, hogy élnie is kár. Annyit mondtam neki, hogy kár, hogy szégyellje magát, erre bele akart rúgni a kutyába, de a bokámat találta el. Fájt rendesen de rá is játszottam, feljelentés lett belőle, de nem történt semmi, meg sem találták.

2017. máj. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen/melyik kutyám lenne. Ha a németjuhászomba akarna belerúgni (talàn ilyen hül.ye senki sincs) akkor már ott buknà a dolgot hogy emeli a làbàt, mert a kutya tőből szakítanà le neki.

Ha màsik kutyàmat akarnà (ő egy németjuhász-amstaff-akàrmi keverék), nos bele nyugodtan belerúghatna mert a kutya egyàltalàn nem reagàl az ilyenekre (volt már hogy ráléptek a làbàra,farkàra, egyszer egy totyogós kislàny ràült a fejére!! de a kutya nem reagàl egyàltalàn az ilyenekre). Èn viszont biztos hogy ez utàn tökön rúgnàm az illetőt és leordítanám a fejét.

2017. máj. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Reflexből nekiugornék. Nem pont rúgással, de volt hasonló esetem, úgyhogy tudom.
2017. máj. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A kutyám semmit nem csinálna, én viszont széttépném az illetőt!
2017. máj. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A szájkarate nem érdekel. De tettlegességnél reflexből szájbavágnám. Nem érdekelne, ha bajom esne, akkor még kapna a gázspayből is a képébe (az mindig nálam van).
2017. máj. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!