Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Uszítják a cigányok a kutyám?!?!

Uszítják a cigányok a kutyám?!?!

Figyelt kérdés

Sziasztok

4 hónapos staffi,bully mixem van ami itt falun egyértelmű "harci" kutya holott akinek volt velük dolga tudja hogy eszméletlen nyájas természetű csupa szív kis dögök mint a többi fajta

De az ezzel a baj,hogy itt ahol élek nagyon megy a "pidbú" viadalra szaporított kutyák dolog.

Na most,este 5-6 körül szoktam egy órás lájtos kis sétára vinni a picit,de akárhányszor jön velünk szembe egy cigány(lehet rasszistázni:D) uszítgatják meg hergelik de persze 10m távolság van köztünk,mert ha odaszólnék hívnák a famíliát,vagy ha átirányítanám szépen mondva őket máshova természetesen én lennék a hibás,mi az hogy cigányhoz hozzáérek,ez rasszizmus(Borsodban élek)

Ennek ellenére a pici barátságos mindenkivel imádja az idegeneket is,de félek később ellopják,vagy a hergelésnek csúnya vége lesz.(bekattan miattuk)

Megvan a kutyákban az az ösztön hogy alapjáraton amint nőnek úgy kezdik el gyűlölni a cigányokat,vagy esetleg örző védőre ajánlanátok?

Csak hogy ha valamelyik kis patkány megint erre vetemedne ne farokcsóválva nézze végig a pici hanem elmenjenek onnan.

Tényleg semmi rasszizmus nincs ebben,csak ahol élek ez a helyzet,féltem a kutyát,képesek ellopni és később undorító dolgokra használni stb.

Kérlek titeket segítsetek!



2017. máj. 3. 18:09
 1/8 Armstrong01 ***** válasza:
97%
Suliztatni és tanítani hogy csak neked fogadjon szót/és utasítást. Kerítést megcsinálni hogy ne lássanak be esetleg 12V-t belevezetni hogy szeressék a dolgot. Meg beszoktatni a házba és ha kint is van inkább csak úgy ha valaki van ott(mérgezés esélye) nálunk ezekből már pár dolog működik mert itt is volt hogy a bull típusuakat loptak.
2017. máj. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ovi,suli mindenképp!

A mérgezéstől is félek mert a szomszédok is "minek ide véreb" felfogás..

Meg a lopás kérdése..Igyekszem majd házba beszoktatni csak mindig történhetnek balesetek,de remélem sikerül a dolog,hogy csak nekem fogadjon majd szót.

2017. máj. 3. 18:20
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Hol élsz komám pontosabban? Én is Borsodi vagyok. Ha kell szerzek brigáddot és elverjük a majmokat, a vérükkel fogjuk az utat festeni.
2017. máj. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Mezőkövesd mellett kisebb faluban :D

A lakosság 80% már belőlük a "kisebbség"ből áll..De szörnyű ami itt megy..Már állatvédő természetemből is adódóan gyűlölöm őket(jó akad kivétel 1000ből 2)

De az hogy 5-6 kutyát 20centis pórázon tartanak és ha pénz kell viszik viadalra,mert dolgozni minek is..

Idősebbek 7 után nem mernek miattuk utcára lépni mert taknyoknál bicska van,szólogatnak mindenkinek mindent de csak ha vannak 4-5-n..Egyedül természetesen itt sem néznek rá az emberre.

2017. máj. 3. 18:28
 5/8 anonim ***** válasza:
75%

Én bent tartanám a házban és sétálni messzebb vinném el.

Pl kocsiba beülni és ki a faluból, át egy nyugodt részre, ahol tudod sétáltatni, játszani vele.

Ez így tényleg elég veszélyesen hangzik, iszonyúan primitívek és nincs kizárva, hogy a kutya szívná meg.

Szóval én nem hagynám kint a kertben a jószándékú emberek miatt..És sétálni sem a cigányok közt vinném, hanem messzebb, a falun kívül.

2017. máj. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sajnos rajtatok csak a költözés segíthet. :(
2017. máj. 9. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ezek a férgek mindenhol ott vannak. Természetesen egyedül kussban, rajokba tömörülve meg nyálveretve.... legnagyobb álmom egyszer egy cigányviadalt végignézni. Egy szabállyal CSAK 1 maradhat. (Se)
2017. jún. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben egyetértek, főleg az utolsó véleménnyel.
2020. szept. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!