Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mondhatom a kozmetikusnak,...

Mondhatom a kozmetikusnak, hogy milyenre nyírja?

Figyelt kérdés

Tehát megkérhetem, hogy pl maradjon 1 cm-es a szőre, ne teljesen pár mm-esre nyírja le?

Vagy van egyfajta szőrhossz a fajtáknál és olyan lesz mind?

Bocsi, ezelőtt még nem volt kutyám, puli keverékről van szó.


2017. máj. 4. 14:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Mondhatod. Sőt, el is várhatod, hogy a te igényed szerint nyírja a kutyát.
2017. máj. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze,hogy mondhatod! Ez egy szolgáltatás. Ő van érted és nem te érte. Neki azt kell nyújtania,amit te szeretnél. Nyilván neki is érdeke,hogy elégedett legyen a vendég,és máskor is vissza menjen hozzá.
2017. máj. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Persze, úgy fogja nyírni, ahogy neked jó, ahogy te kéred. Azt szokták megkérdezni, hogy viszed-e kiállításra, mert akkor viszont úgy kell nyírni, ahogy azt az adott fajta megkívánja.

Nekem pl. spánielem volt, de mindig megkértem a kozmetikust, hogy nyírja ki úgy a lábujjai körül a szőrt, mint az uszkároknak szokták, mert így kevésbé lett sáros a kutya, és hamarabb megszáradt a lába, ha letöröltem róla a sarat séta után.

2017. máj. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, és ha mégsem úgy nyírja meg, akkor keress más kozmetikust legközelebbre.
2017. máj. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!