Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » így mégis hogy legyen kutyám?

így mégis hogy legyen kutyám?

Figyelt kérdés
szóval a helyzet az hogy Austriában élek és 2. kutyát szeretnék. Mindenképp (lehetőleg több generációs)keverék kutyust akarok. Itt helyben nagyon drágák a kutyák még a keverékek is. Szeretnék Magyarországon vagy Szerbiában kutyát venni de nem tudom hogyan hozathatnám ki ide minimális kockázattal (oltások meglegyenek, ne verjenek át...) Nyáron szerbiába fogunk menni, viszont csak 1 hétre ami nem elég arra hogy a kutyusnak el legyenek intézve az oltásai (3 hónaposan veszettség ellni + 21 nap). Sem Szerbiában sem Magyarországon nincs olyan ismerősöm aki segíthetne, viszont fuvarozó cégeket tudok viszont ők csak "kész" kutyát szállítanak, nem oltatnak meg hasonló... így mégis hogy legyen kutyám? (menhelyeket, fajtamentéseket kérdeztem, de nem adnak örökbe külföldre)

2017. máj. 7. 18:39
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
nem szeretnék fajtatiszta kutyát. Egy véletlen almos keveréket szeretnék. Valószínűleg most már meg lesz oldva. köszi a válaszokat.
2017. máj. 7. 21:27
 12/12 anonim ***** válasza:
Írtam üzenetet.
2017. máj. 8. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!