Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol találhatnék kölyök kutyát?

Hol találhatnék kölyök kutyát?

Figyelt kérdés
Ebadtát és jófogást már át néztem, de nem találtam megfelelő kutyát. A lényeg hogy 1 évesnél ne legyen idősebb, szuka legyen és minden oltása meglegyen. Keveréket keresek, oltások és féregtelenítő áráért. Kistestű játékos kutyus kellene. Hol kereshetnék még? Valaki tud esetleg? (menhely, fajtamentés és ilyesmi nem érdekel)

2017. máj. 8. 20:26
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

Miért akarsz szaporítókat támogatni,hogy tőlük veszel kutyát?


Inkább mentsd meg egy kutya életét.


Mert akitől veszel az majd újra lefog hozni almot a kutyájától,mert látja elviszik a kölyköket.


Mivel keveréket akarsz kölyköt vagy fiatalt a menhely lenne a legideálisabb.


Nem értem a menhelyet miért zárod ki mikor szebbnél szebb és cukibbnál cukibb keverékek várják a gazdit. Ott lehet válogatni. Nem neked magászemély kell.


De szólók,hogy a menhelyen lévő kutyák 90%-a magán személyektől van akik utcára dobják őket,mert nem vitték el tőle. Pont ezért mentened kéne,nem pedig az ilyeneket támogatni.


Miért zárod ki a menhelyet amúgy?

2017. máj. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
drága lenne nekem ha a kutyus nem jön ki a kutyámmal. A menhely nem áll szállítási költséget (100-130€) Egyébként a tudatos szaporítókat kerülöm. Sürgősen elvihető vagy hasonló rossz körülmények között tartott kutyát keresek. Csak az ilyeneket nem oltják ami fontos. Nekem amúgy nem a menhelyi kutyákkal van bajom hanem a menhelyesekkel...
2017. máj. 8. 21:31
 13/27 anonim ***** válasza:

rengeteg gazdátlan, gazdára váró kutya van, szerintem a számuk közelíti a milliót is Magyarországon.

ha menhely nem opció, akkor fajmentők, facebookos csoportok, hirdetések.

igen, ez neccesebb, hogy oltva is legyen, mivel pont azok szokták eladni hamar a kutyát, akik oltásra sem áldoznak.de nem lehetetlen, biztos találsz.

én a facebookos oldalakat és csoportokat ajánlom, ha a menhely tuti nem jó.

2017. máj. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
nem kicsi kölyköt keresek. minimum 15 heteset. köszi a segítséget.
2017. máj. 8. 21:38
 15/27 anonim ***** válasza:

Kölyök kutyák kijönnek más kutyákkal.


Menhelyen van lehetőséged a kutyádat elvinni,együtt sétáltatni a kiszemelttel.


Kutyás barátomék 3 kutyust szemeltek ki a menhelyen,de egy volt az aki kijött a saját kutyájukkal,mondjuk ők 2-3 év körülit kerestek.

2017. máj. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
nincs lehetőségem elmenni a menhelyre... ha lenne akkor valszek' mennék, de így hogy több száz kilométerre vagyok tőle nem.
2017. máj. 8. 21:54
 17/27 anonim ***** válasza:
Ja hozzáteszem,hogy magánszemélynél sokkal nagyobb a kockázat,hogy nem jön ki más kutyákkal,mert azokat nem szocializálják. Menhelyen lévő kölykök legalább érintkeznek,találkoznak más kutyákkal.
2017. máj. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Te hol élsz? Nem Magyarországon?
2017. máj. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
nem bizony
2017. máj. 8. 21:58
 20/27 anonim ***** válasza:
56%
Olyat, amelyiknek minden oltása megvan, nem találsz, csak menhelyen. Ezt vagy el tudod fogadni, vagy befogadsz egy oltatlan, bolhás, férges kölyköt magánszemélytől.
2017. máj. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!