Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol találhatnék kölyök kutyát?

Hol találhatnék kölyök kutyát?

Figyelt kérdés
Ebadtát és jófogást már át néztem, de nem találtam megfelelő kutyát. A lényeg hogy 1 évesnél ne legyen idősebb, szuka legyen és minden oltása meglegyen. Keveréket keresek, oltások és féregtelenítő áráért. Kistestű játékos kutyus kellene. Hol kereshetnék még? Valaki tud esetleg? (menhely, fajtamentés és ilyesmi nem érdekel)

2017. máj. 8. 20:26
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
oltatlanul, férgesen, bolhásan nincs az az isten hogy elhozzam :D Főleg mert a határon át sem engedik. Egyébként találtam olyan kutyust akinek minden oltása megvolt és nem volt idősebb egy évesnél, ő sajna kan volt, de nagyon édes.
2017. máj. 8. 22:45
 22/27 anonim ***** válasza:
67%
Minek írsz ki, ha ekkora a szád, egyedül is meg tudod oldani...
2017. máj. 9. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
65%

Jo akkor keresgélj Ausztriában, de ne minket fárassz, mwg tipikus magyarozz.

Feltételezem tudsz németül, szoval hajrá...

Dummkopf!

2017. máj. 9. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

Facebook: szobacirkálók, kistestű kutyák gazdikeresője


Itt hírdet mindenki: menhely, fajtamentés, magánszemély. Ha elég alaposan átnézed, jó eséllyel találsz megfelelő kutyust

Mi anno egy "megváltozott családi körülmények miatt" hoztunk el magánszemélytől kutyust. Igaz 2,5 éves volt, de mi kifejezetten fiatal felnőtt kutyát kerestünk, nem kölyköt. Külföldre költözés miatt is gyakori a gazdikereső kutya

2017. máj. 9. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó.
2017. máj. 9. 07:04
 26/27 anonim ***** válasza:

Ha nem is Magyarországon élsz, akkor miért akarsz minden áron Magyarországról kölyök kutyát ?Miért nem keresel abban az országban, ahol élsz? Akkor nem lenne gond hogy viszed át a határon.

Egyébként én tenyésztőtől vennék kölyök kutyát valószínű, ha a menhely nem opció.

2017. máj. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Nem szeretnénk fajtatiszta kutyát. Keveréket szeretnénk. Itt nagyon drágák a keverék kutyák (felnőttek) a kölykökért meg egy vagyont elkérnek, a fajtajellegűegek meg sem említem. Akkor inkább mentünk egyet Magyarországról mert itt jobb körülmények között élhet.
2017. máj. 9. 13:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!