Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elköszönhetek a kutyámtól?

Elköszönhetek a kutyámtól?

Figyelt kérdés

Szóval a kutyámmal eléggé össze vagyunk nőve, a legtöbb idő amit eddig külön töltöttünk az max 10 óra volt. Viszont hétfőn elutazom és csak pénteken jövök vissza. Ha most elköszönök tőle (máshogy viselkedem) az árt majd neki bármilyen szempontból? szerintetek hogy viseli majd?


(Legutóbb mikor pár órára idegen helyen hagytam (a családommal) sírt pedig nem volt egyedül, és udvarom volt)


2017. máj. 14. 23:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem. Megtiltom.

(miért ne köszönhetnél el? :D)

2017. máj. 15. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mert nem szeretném hogy még rosszabbul élje meg a rávollétem.
2017. máj. 15. 06:46
 3/7 anonim ***** válasza:
Pont úgy menj el tőle, ahogy máskor is szoktál. Ha szomorúan, idegesen viselkedsz vele, a kutyába is raksz egy adag stresszt és lehet, hogy jobban fog sírni, hisztizni, mint máskor. Ha sajnálod inkább vidd el előtte egy nagyot sétálni vagy adj neki valami csontot, mikor elmész.
2017. máj. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ugy is tudni fogja hogy elmesz, akarmit csinalsz.. A kutyak erzik. Vagy leveszik a legaprobb jelekbol. Par napot viszont kibir, nem lesz gond! Kulonben irigyellek!! ;)
2017. máj. 17. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Miért irigyelsz? :D


Amúgy beszéltem anyummal, azt mondta hogy nem sír, többet van szeretgetve meg sétáltatva. Arra azért kíváncsi vagyok hogy fog viselkedni mikor haza érek :)

2017. máj. 17. 09:19
 6/7 anonim ***** válasza:
Mert jo neked, hogy ennyit egyutt lehetsz vele. :)
2017. máj. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem mindenképp köszönj el tőle, szeretgessed meg alaposan mielőtt elmész. De így is-úgy is sírni fog amúgy. Vigyázzon rá nagyon, akire hagyod majd, nehogy utánad szökjön.
2017. máj. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!