Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akik csirkefejjel etetnek,...

Akik csirkefejjel etetnek, hány darabot adnak belőle?

Figyelt kérdés

légyszi a kutya kilóját is írjátok meg!

Anyumék kutyája 35 kg, és naponta 1 kg csirkefejet eszik, ami kb 18 db. ez sok vagy kevés? nincs elhízva a kutya.


2017. máj. 16. 13:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%

Nagyon beteg lesz a kutyád.

Lehet nyerssel etetni, de nem így.

Olvass utána a barf etetesnek sürgősen

2017. máj. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem sok. Mármint nem az étel mennyisége, hanem a silány minőség.

A csirkefej nagy része csont, nem nagyon van rajta hús.


Én ezért nem adok már farhátat sem.

Akkor vagy egyben veszek csirkét az állateledelesnél, vagy szín húst veszek.


De amúgy normális táppal etetek, meg töpörtyűt kap.

(22 kg-os kan pit)

2017. máj. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem kicsit soknak tunik az egy kilo, jobb lenne kb negyed kilo+csirkesziv, esetleg keves maj hozza + kiegeszitesnek zoldsegfelek a vitaminok miatt es koretnek rizsa , hogy ne csak magaba kapja. Igy teljesebb erteku lesz az eledele.
2017. máj. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

kössz a semmitmondó kommenteket, egy se válasz a kérdésemre..


egyébként nem az én kutyám, hanem a szüleimé mint írtam. az én kutyám tápot eszik pont azért mert nincs kedvem állandóan a hús-csont-zöldség arányokat számolgatni..


egyébként 2, már sokszor magyaráztam nekik, hogy ez nem jó így mert vitaminhiányos a kutya blabla, csak nézzék azt hogy szegény nem tud rendesen kakilni, és elintézték annyival, hogy az állatorvos azt mondta hogy akkor adjanak neki konzervet is, jobb lesz a széklete. meg tejet is itatnak vele, mert akkor is jobb. de mindegy.


a továbbiakban csak az válaszoljon, aki tényleg a kérdésemre válaszol.

2017. máj. 16. 14:09
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha jól néz ki a kutya, akkor elég a mennyiség. A baj csak ott van, hogy csak csontot és némi agyvelőt kap a kutya. A sok csont miatt van székrekedése.Plusz eleve húsevő a kutya és húst így egyáltalán nem kap. Hiánybetegsége lesz idővel
2017. máj. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha sovány a kutya, akkor nem elég, ha túlsúlyos, akkor kevesebbet. Erre a kérdésre ennyi a válasz.

De ha a kutyának folyamatosan székrekedése van a sok csonttól, akkor sokkal kisebb probléma az, hogy elég e neki a kaja…

2017. máj. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Csontból sok, húsból, tápanyagból kevés. Tehát sok is és kevés is, erre más választ nem lehet adni.
2017. máj. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
DE OLYAN VÁLASZT LEHET ADNI, HOGY AKI AZZAL ETET, MENNYIT AD BELŐLE!
2017. máj. 16. 15:18
 9/11 anonim ***** válasza:
79%
Senki sem etet azzal, mert tudja mindenki, hogy hülyeség így etetni.
2017. máj. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
49%
Miért ordibálsz? Nem fogsz egy olyan választ sem kapni ami neked kell mert nem éhezteti senki a kutyáját ilyen módon 'etetés' néven. Idióta.
2017. máj. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!