Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám megölt egy másik...

A kutyám megölt egy másik kutyát Mi a teendö?

Figyelt kérdés
Egy 11 honapos fiu amsztafom van kertbe tartom. Ma egy kisebb méretü kutya bedugta a kapun a fejét a kutyám elkapta azzonal kimentem hogy szetvalaszam a kutyakat kinyitottam a kaput hogy kimenjek es a kisebbik kutyat kihuzzam de ebbe a percbe a kutyam kiszökött és kiszaladt egxenesen a kutya utan megimt elkapta a torkát és megölte hiába ütöttem húztam hiába a kutyám nem engedte el után egy lavorbs hoztak vizet es azzal öntöttük le el is engedte de a kutya már halott volt. Egy folytába a halott kiskutya jár az eszembe nem megy ki a fejemböl. Ezek után mit csináljak a kutyámal adjam oda egy menhelynek? Sose csinált ilyet mimdig ram halgatot gyerekekel nőt fel és soha senkit nem bántott. A kiskutya nyakörvén volt egy szám azt felhivtam elvitték a halott kiskutyát a gazdája. Ezek után feljelenthet? Ebböl nekem milyen problémám lehet? A kutyámmal mit csináljak sajnálnám ha oda kellene adni de azt is ha még rgy ilyet csinál.

2017. máj. 17. 13:05
1 2 3 4
 31/40 A kérdező kommentje:
Azért mert nem egyedűl lakok és félnek tőle ezek után nem maradhat hiába is akarom. Van egy másik kutya is a házban.
2017. máj. 17. 21:02
 32/40 anonim válasza:
63%
Lehet hogy hibaztal, de legalább becsületes voltál és felhivtad a másik kutyus gazdáját. 🙃
2017. máj. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 Sokallatosgazdi ***** válasza:
58%
Becsuletes volt, de ettől sajnos nem lesz jobb. :(
2017. máj. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
100%
Akkor hívd fel a fajtamentőket, talán tudnak megoldást találni, ha nem is azonnal. És többet ne legyen olyan kutyátok, amivel nem bírtok el. Ne dőlj be annak, hogy "csak szeretettel kell nevelni és nem lesz veszélyes". A szeretet nem elég, kell a következetesség, szigorúság és egy csomó más dolog is. Az engedelmesség minden helyzetben, tehát nem csak akkor, amikor a kutya úgy látja jónak, nem választható opció, hanem kötelező ahhoz, hogy biztonságban együtt élj egy kutyával akkor is, ha az csak egy uszkár.
2017. máj. 18. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
71%
Ez undorító... Tönkre tetted a kutyád nevelését, megöletted vele valaki másnak a kutyáját, majd ezek után tönkre teszed a saját kutyád életét is, kihajítod őt. Mintha ő lenne a hibás. Gratulálok! Felelősség nulla. De legalább most már tudod, hogy te képtelen vagy megfelelően kutyát tartani. És remélhetőleg tanultál az esetből, többet nem lesz semmilyen állatod!
2017. máj. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
100%

Előítélet előítélet!

Akinek ilyen kutyája van annak kicsi kora óta tudatosan kell nevelnie és szocializálnia!

Nekem egy 40 kg-os bullym van!

Cicáról tüzelő szukáról másik neki nem tetsző kutya tó l vissza hívható!

Sőt kutyás közösségben úgy engedem el hogy mondom "szépen'.

Onnantól nincs baj!

Ezt mind suli nélkül!

A kutya védte a területét de ha német juhász lenne az se tett volna másképp!

Viszont téged olyan falkavezérnek kellene néznie hogy akármi lehet a kapun kívül engedély nélkül nem azalad ki!

2017. máj. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 A kérdező kommentje:
Végül marad velem. Nem tudnám menhelyre beadni hisz nagyon sajnálom és hianyozna is. Felkerestem egy kutya sulit.
2017. máj. 19. 23:19
 38/40 anonim ***** válasza:
50%
Nagyon jó, gratulálok.
2017. máj. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim válasza:
33%
Lehet azért csinálta mert már hergelte a kis kutya ha azt mondod már napok óta ott volt..De semmiképpen ne add menhelyre pláne ne altasd el! Szerintem vidd el kutya iskolába ott meg fogják nevelni.
2017. jún. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 A kérdező kommentje:
Igen már jârunk.
2017. jún. 7. 00:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!