Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Száraztáp vagy házi koszt?

Száraztáp vagy házi koszt?

Figyelt kérdés

Nemrég olvastam, hogy a száraztápok nem is olyan jók, mint amilyennek hisszük, mert mindent sz@rt beledarálnak és a legjobb tápokban is van cukor vagy ízesítő. A konzervekről meg azt hallottam, hogy rohadt húst tesznek bele:o

Akkor inkább főzzek neki?

(Barfozni nem szeretnénk)



2017. máj. 19. 18:54
 1/5 anonim ***** válasza:
8%
Mi a kutyáknak macskáknak maradékot adunk esetek 99%-ban. Vagy anyám vesz hentesnél vesét azt megfőzi nekik. Tápot/konzervet ritkán esznek!
2017. máj. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%
Egy igazán jó minőségű száraztápban nincs cukor és mesterséges ízesítő. Ha barfozni nem akarsz, akkor inkább egy jó táp. Az a baj, hogy a főzéssel nem igazán fogod tudni kiegyensúlyozottan etetni a kutyádat. Valamint a főtt étel túl puha, nem kell rágnia, tönkremennek emiatt a fogai is. Csontot sem kaphat főve.
2017. máj. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Prémiumtáp, általában rá van írva az összetevő. (Nem Whiskas meg társaira gondolok, hanem az igazi jó minőségű tápra)

Én száraz tápot adok a cicáimnak, de néha rakok rá alutasakosat is, hogy finomabb legyen nekik. (Igazából ezek nagy része víz, főleg amelyik szószban van és nem aszpikban.)

Azért néha nem lesz bajuk egy kis főtt hústól, pl csirkehús. :D

2017. máj. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, bocsánat, nem figyeltem hogy kutyákra vonatkozik a kérdés, de gondolom nekik is hasonló ellátás a jó.:D
2017. máj. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A Pedigree és társai tényleg cukor. Jó tápok hozzáadott szirszarok nélkül: Brit, Real Nature, Josera, Happy dog, Orijen, Acana, Eukanuba, N&D, Premiere. Főzni felesleges, nem.is jó.
2017. máj. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!