Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Repülőút vagy vonatút előtt...

Repülőút vagy vonatút előtt milyen nyugtatót adtok a kutyának, hogy ne izegjen-mozogjon?

Figyelt kérdés
Jó lenne valami olyan csodaszer, ami kicsit elkábítja és végigalussza az utat... létezik ilyen?
2010. máj. 17. 14:40
 1/7 anonim ***** válasza:
31%
Megnevelem. Repülőre meg elbattyogsz az állatorvoshoz és majd ő ad. Nem itt kell az ilyet elintézni.
2010. máj. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, elég jól nevet a kutya, 98 %-ra vizsgázott. Természetesen egy helyben marad, ha azt mondom neki. De a lényeg az lenne, hogy aludjon egy jót, amíg odaérünk, de nyilván ez vezényszóra nem megy...
2010. máj. 17. 14:45
 3/7 anonim ***** válasza:
68%

Van egy nyugtató paszta, ami az állatorvosi rendelőkben kapható. Meg van adva, hogy mennyit kell adni belőle a kutyának (kilogrammonként), ettől a kutya majdhogynem bealszik, eltompul. Amikor kutyakozmetikushoz viszem, ilyet adok be neki előtte, mert nem bírja még csak a fésülést sem.


Több híres tenyésztő ismerősöm is használja, kiállítás előtt fél adagot adnak be a kutyáiknak, hogy ne legyenek izgágák, ne egyék meg a bírók, és úgy mozogjanak, álljanak be, ahogy kell. A nevét pontosan nem tudom, de egy elég drága állatorvosnál 1 tubus 3000Ft. A dokid tuti tudja a nevét.

2010. máj. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
na, pont erre gondoltam, régebben hallottam ilyenről, de nem voltam benne biztos, hogy nem álmodtam-e... nagyon köszönöm!!
2010. máj. 17. 14:50
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom nálunk sosem volt gond a vonatúttal, mert előtte jól elfárasztottam. Érdemes jutit adni neki a vonaton, hogy valami jó dologgal kösse össze, vagy akár egy egész étkezést is a vonatra időzíteni, fáradtan tele hassal garantáltan jót alszik szerek nélkül is.
2010. máj. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Akiteki ***** válasza:

Sokat utazom vonaton, még sosem szedáltam le a kutyámat.

A repülőn meg főleg nem tenném, mikor nem tudom ellenőrizni, hogy mi van vele. És ha rosszul reagál rá, akkor mit csinálok?

Be van zárva egy ketrecbe, egyenletes halk duruzsolás. Nyugtató nélkül is aludni fog.

2010. máj. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
13%
Első vagyok, az enyém tud parancsra aludni, pedig semmilyen vizsgája nincs. :) Ha azt mondom, "fekszik, marad" akkor nem tud mást csinálni...
2010. máj. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!