Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Befogadnátok azzal a tudattal,...

Befogadnátok azzal a tudattal, hogy ha nem akkor elaltatják, ha igen árthat a gyerekeidnek?

Figyelt kérdés

Van a közeli telepen eg kutya, 2x hozták már vissza, az első pár hétben minden rendben van vele aztán elkezd morogni, kapkodni, harapni.

Mind a 2 helyen gyereket harapott meg :(

3 gyerekem van, persze nem mehetnének a gyerekek a kutyához, de az ördög nem alszik.

Kértem pár nap gondolkodási időt,haa nem visszük el elaltatják.

Nem tudom mit tegyek.



2017. máj. 29. 09:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én sem merek bemenni menhyre :( A sok szomorú magányos kutyus :( Amikor fressiben járunk mindig dobok valamit az önkéntes dobozba. Az itteni menhelyt is támogatnám, de az osztrákok még orijent is adnak be XD. Anyum az 1%át vakvezető kutyáknak adja vagy menhelynek, sajnos egy sima ember mást nem tud tenni. Nekem is menhelyes a kutyusom.
2017. máj. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Bocsi utolsó vagyok az lemaradt hogy szerintem ne hozd el.. Az még rosszabb lenne ha megharapná a gyerekeket és vissza kellene mennie. Sajnos az élet igazságtalan. Pedig meghalhatna egy mocskos szaporító us, de ehelyett ennek a kutyusnak kell....
2017. máj. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
36%
Ez komolyan kérdés valakinek? Mit kell ezen gondolkodni? Értem, hogy sajnálod a kutyát, de tényleg megfordult a fejedben, hogy a gyerekeidet veszélyeztesd miatta? Évente több tízezer kutyát altatnak el, a legtöbb teljesen normális, egyetlen bűne, hogy nem kellett senkinek, de neked pont az az agresszív kutya kell, amelyik bánthatja a gyerekeidet?
2017. máj. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Kiképző látta már a kutyát? Rehabilitációval lehet, hogy helyre lehet még hozni... Amúgy, alap esetben természetesen a gyerekek az elsők, de ha sikeres lehet akár egy bentlakásos rehab a kutyusnak, akkor talán. Szakembert kellene megkérdezni, hogy 'menthető' e a kutya személyisége. Nem tudom hol laksz, de pl. a Gödöllői Kutyasport központ foglalkozik ilyesmivel is. Egy kérdést lehet megér.
2017. máj. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!