Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek, hogy ne lőjék le...

Mit tegyek, hogy ne lőjék le a kutyáim?

Figyelt kérdés
Muszaj leszek kihordani a kutyaim a reptérre. De elvileg ott lelőhetik. Ha megkulomnoztető mellényt rakok rájuk vagy ha neon hámot az ugy jó? Vagy mit csinaljak?

2017. jún. 9. 09:57
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
92%
Ki lövi le a kutyát és miért viszed a reptérre? Utaztok a kutyával? Ha igen akkor miért lőnék le a kutyát vagy nem értem az egészet.
2017. jún. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha pórázon van melletted nem lövik ki. A reptéren azért lőnek ki minden állatot ami betéved, mert a felszálló és leszálló gépekre nézve veszélyesek ha betévednek a kifutópályára. De miért vagy "muszáj" kivinni őket? Ha utazol nem lövik ki.
2017. jún. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
A vadászok lövik a kutyákat. Nekunk olyan a reptér, hogy nincs sok repulo hanem csak wgy füves puszta. És futkározni vinném őket.
2017. jún. 9. 10:09
 4/23 A kérdező kommentje:
Azért muszáj mert máshova nem tudom őket hordani.
2017. jún. 9. 10:10
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

De akkor ha nem utazol miért muszáj oda mennetek?

Én nem kockáztatnm sem a kutyusok sem a repülővel le/felszálló utasok életét azért,hogy futkározhassanak. Vidd őket máshova, probléma megoldva.

2017. jún. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Matyasfoldi?
2017. jún. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Nem matyasföldi de ha jol lattam a képen, hogy milyen akkor az olyan. Nincs max 5 gép. Egy utasszallito sincs. A repülőtér egyik részén nics semmi. Előző nyáron amikor arra voltam nem volt ott senki csak par kutyas. Nem veszéjezteti a kutya semilyen utasnak az életét. Nem is engedném őket el. 30m es porazon lennenek es azt hozza teszem, hogy vissza jönnek ha szólok.
2017. jún. 9. 10:25
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Addig nem lőheti le amég nem veszélyezteti a vadállományt és pórázon van láthatóan a gazdéjával, bár volt már rá példa, hogy közvetlen a gazdától 1-2 méterre lőtték ki a kutyát. Mindenképp tegyél rá valami fényvisszaverőt amiből egyértelműen látható, hogy nem kóbor kutya. Esetleg kérdezd meg a reptéren, hogy egyáltalán lehetsz-e ott a késöbbi problémák elkerülés érdekében.
2017. jún. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Lattam kutyusoknak valo megkulombouteto mellenyt akkor veszek nekik és beszélek a repteresekkel. :)
2017. jún. 9. 10:33
 10/23 anonim ***** válasza:
78%

Én biztos, hogy nem hordanám olyan helyre a kutyáimat ahol lelőhetik őket!

Sőt, nem csak lelőhetik, hanem egyenesen jogszabály írja elő a kilövésüket!

Micsoda ötlet!

Ha le akarják lőni őket, mert tilos ott tartózkodniuk, akkor pápai tiarát is rakhatsz rájuk, ki fogják őket lőni, úgy hurcold oda a szerencsétleneket!

Ha meghalnak, az egyedül a te felelősséged lesz!

2017. jún. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!