Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » El fog menni a kutya ha nem...

El fog menni a kutya ha nem adok neki enni? Vagy ponthogy adjak?

Figyelt kérdés

Ma bicegtem haza a boltból (fáj a hátam, lábam) és mellém csapódott egy kis kajla kutya. Se nyakörv se semmi nincs rajta. Hazáig követett, most itt mászkál lent, nem megy el. Ha nem adok neki enni akkor elmegy egy idő után? Vagy adjak neki valamit és ha tele a hasa akkor megy tovább?

Gondoltam rá, hogy kihívom az állatorvost olvasson egy chipet, de nem akarok 5000Ft-ot fizetni valaki kutyájáért.



2017. jún. 11. 12:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Hagyd békén inkább látszik hogy neked nyűg, szegény nem tudja hogy ilyen emberek is vannak, bárkihez szívesen odacsapódik.
2017. jún. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Szerintem elment, azért dobtam le egy kis husit, hátha.
2017. jún. 11. 13:36
 13/17 A kérdező kommentje:

Elvinni nem tudom sehova mivel járni is alig birok, 2 szintes a ház, mire leérek a kapuig 20 perc, a sarkon lévő bolt bő1,5 óra volt mire haza értem.

Hívtam a számot, nem vette fel.

Most csináljak azért egy facebookot, hogy írjak valakiknek akik majd holnap válaszolnak talán?

Ha ide jön valaki és elviszi én csak örülök, kevesebb kóbor kutya.

2017. jún. 11. 13:40
 14/17 anonim ***** válasza:
Azért ne csinálj facebookot, annak csak akkor van értelme, ha már van egy nagy létszámú ismeretségi köröd. Ha ennyire rendszeres arrafelé ez a probléma, akkor már csak ezért is kellene valamit lépni. Az emberek belesz..ása, nemtörődömsége az oka, hogy már falkába verődve vannak a kóbor kutyák.
2017. jún. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Hat en akkora allatbarat vagyok, hogy mar reg befogadtam volna a kiskutyust, de elsokorben felhivtam volna az allatorvost a chip-olvasasra, ha nincs neki, egybol beadattam volna Neki az oltasait.

De amugy nem hiszem, hogy ezert penzt kernenek el.


Sajnalom a labadat, de ez nem kifogas szerintem/elore lehet gondolkozni, sot utolag is mert gondolom a telefon csak a lakasban van. Egy dolog, hogy valaki nem szereti az allatokat es egy masik dolog, hogy mennyire emberseges. Ha ledobsz neki husit akkor ott fog maradni.


Allatmenhelyek pedig a kozeledben: [link]

2017. jún. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Telefonszámot esetleg?

Nem találok :/

2017. jún. 11. 15:55
 17/17 A kérdező kommentje:

Nem kérnek el pénzt az oltásért, chipért? Te hol élsz?

Ha nem csinál az állattal semmit még a kiszállásért is elkér 4-5 ezer forintot, attól függ honnan jön.

2017. jún. 11. 15:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!