Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért csinálja ezt a kutyám?...

Miért csinálja ezt a kutyám? Mit tehetek ellene? "Féltékenység"

Figyelt kérdés

Elképesztően féltékeny. Én egyetemista vagyok, fater külföldön dolgozik, és muterral van otthon tulajdonképpen mindig. Amikor kijövök a szobámból, hogy kimenjek anyához, álmából is fölpattan, elkezdi így hörögni (nem morog), megfog egy papucsot, vagy játékot, vagy, ami a közelben van, és odaáll elém, hogy ne puszilhassam, ölelhessem meg. Közben viszont csóválja a farkát, és lóg a szájából a papucs.


Ha anyám tv-zik, én meg bemegyek a szobájába, akkor is felpattan, akármi van, és odaáll anyám elé.


Fater ha hazajön, és megöleli, akkor ugrál mellette és hörög.


2 és fél éves labradorról van szó.


2017. jún. 20. 14:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Nevelni kellene. Letiltani ezekről a viselkedésről és mellette többet foglalkozni vele kutyaként. Van egy olyan sejtésem, hogy egy az egyben kisgyerekként kezelitek.
2017. jún. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!