Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan büntessem meg a kutyámat?

Hogyan büntessem meg a kutyámat?

Figyelt kérdés

A konyhában van a fekhelye, de mivel most szakadt dörgött az ég így beengedtem a szobába, bár egyáltalán nem fél.

Közben behoztam édesanyám kutyáját mert fél és stresszel és simogattam, közben a sajátomat is. Egyszer csak odébb ment és pisilni kezdet az ágyra!


2017. jún. 23. 09:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
84%
Hány éves vagy ? Max 12 a tippem.
2017. jún. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
72%

Amúgy lehet tréningezni villámra, dörgésre, viharra..

Nekem bevált! Google a barátod mink itt pörösztök vagyunk úgyis :P

2017. jún. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Bakker szegény állatnak elég büntetés az amit az incidens után kapott. Azzal konkrétan lófaszt sem érsz el ha éhezteted. Max nem tud mit az ágyadra üríteni.
2017. jún. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
92%

Ne haragudjatok, de én olyan jót nevettem a válaszokon. Főleg miután a leányzó is írt :D :D

és nem azért mert hülyeség amit a válaszadók írnak.

Szoktatható a kutya a dörgéshez, villámhoz, petárdához.

Csak nem szabad simogatni ha hírtelen frászt kap. Sosem szabad. akkor azt hiszi baj történt.

Meg ez a nem kapott reggelit és nem szólok hozzád.

Szóval amikor Te bepisiltél gyerekként, akkor anyukád sem adott reggelit és nem szólt hozzád?

Tényleg csak sajnálni tudom a kutyát, hogy olyan gazdája van aki nem néz utána hogyan kell kezelni a helyzeteket....

Tanuljál kicsit a kutyákról, hogy jó gazdája legyél.

Nincs rossz kutya csak rossz és buta gazdák.

2017. jún. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Szerintem te meg adj neki mikuláscsomagot! egy csekkel..!
2017. jún. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Istenem, ezek a válaszok... :D


KÉRDEZŐ: Kutyát csak a rossz cselekvés KÖZBEN vagy AZONNAL utána szidunk le, mert így köti csak össze a kettőt.


A reggeli nem adása tök fölösleges, a kutya nem érti, hogy azért nem kapott mert ez meg az történt...Ha a pisilés pillanatában leszidod és kiküldöd, az pont megfelelő.


Javaslom a kutyanevelés tanulmányozását az interneten. (A kajás dologból és a nyugtatgatásból ítélve vannak hiányosságok.)

2017. jún. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!