Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Folyton harapdál a kiskutyám,...

Folyton harapdál a kiskutyám, mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés
Mostanában ha kimegyek hozzá, nem tudom úgy megsimogatni, hogy ne kezdené el harapdálni a kezem, illetve menni se nagyon tudok tőle, mert állandóan harapja a lábam, akár van rajtam papucs, akár nem. Eléggé fáj ahogy megharap, hiába csak játszik. Ha picit rácsapok az orrára (nem úgy, hogy fájjon neki, éppen csak úgy, hogy picit zavarja ahogy piszkálom az orrát) még azt is játéknak veszi. Mit tegyek? (a kutyus egyébként 6 hetes)

2017. jún. 23. 15:23
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
"A negyediket pedig oda kellett adnunk 2 évesen egy rokonunknak, mert megrágta a virágokat, anya pedig besokallt tőle. És most van a Husky kutya." > te jó ég. Husky kutya. Aki nem csak megrágni fogja a virágokat, hanem rommá ássa a kertet, mindent szét fog rágni, vonyítani és szökni fog. Mivel nyilván a kérdező nem fogja megadni neki a huskynak szükséges mozgásmennyiséget.
2017. jún. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
0%
De, van MINŐSÉGI konzerv. Az én cicusom is eszik konzervet és minőségi alapanyagokbol keszitett minőségi konzerv. Réngen én is azt hittem nincs jó konzerv de van. Amugy en pl amikor a kutyamnak konzerv kellett volna és nem talaltam normalisat beáztattam a jó minőségű tápot, és összeturmixoltam. Máris nem kellett megrágnia, de minőségi volt. Ha nem hiszed, hogy van jó konzerv akkor leirok parat.
2017. jún. 25. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

Igen, van jó konzerv is, de annak a kg ára sokkal magasabb, mint a marhahúsé. Innentől nem látom értelmét a konzerves etetésnek, ha annak árából vehetnék marhafelsálat is a kutyának.

A kérdező pedig nyilvánvalóan nem fog minőségi konzervet venni, tehát a konzerves téma ennél a kérdésnél okafogyottá vált.

2017. jún. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!