Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyatartás sporolósan? Mi az...

Kutyatartás sporolósan? Mi az amit nem muszáj megvenni? Mennyibe kerül így?

Figyelt kérdés

Gondolok itt olyanra, hogy tálat felesleges, egy régi fagyis doboz, ételkordó tökéletesen ugyan az, csak nem olyan szép.

Fekhely, játék készíthető.

Kutyaól szintén, pórázt, nyakörvet, hámit szintén.

Akkor egyedül amire költeni kell az a kaja, oltás, kullancs-bolhaírtás?

Ha csak ezekre költök és egy chipes, oltott 10 hetes kutyát hozok el ingyen az kb mennyibe kerül egy hónapban.

Középkategóriáa táppal és néha hússal, csonttal(velőscsont, abból leves stb) számolva?



2017. jún. 25. 15:24
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
52%
Ezer forintos tálra is sajnálod a pénzt? Ne legyen kutyád! 😁
2017. jún. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 A kérdező kommentje:

Jutalomfalat

[link]

Játékok:

[link]

[link]

Fekhely:

[link]

Házat meg majd hőszigeteltet csinálok télire

2017. jún. 25. 18:41
 33/47 A kérdező kommentje:
Már jövőhéten lesz :)
2017. jún. 25. 18:41
 34/47 anonim ***** válasza:
100%

Na, a kiskutya azt a raklapból készült fekhelyet olyan szépen fogja szétrágni, mint a huzat... ami amúgy elég veszélyes, mert tele megy szálkával a szája... A fagyis doboz dettó, egy hevesebb nyalogatástól akár el is vághatja a nyelvét.


Amúgy én sem értem miért az ilyen "1x kifizetem és évekig kitart" dolgokon spórolsz...

2017. jún. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
100%
A felszerelés egyáltalán nem drága. Maximum kettőt kell venni belőlük a kutya egész élete során (ha elkallódik, elszakad, ilyesmi) és "örökíthető" a következő kutyára.
2017. jún. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 A kérdező kommentje:
Ha nem lesz jo majd csinalok mast. De szeeintem jo lesz :)
2017. jún. 25. 19:32
 37/47 anonim ***** válasza:

"Ha szétrágja a kutyám a műanyagot és lenyeli, majd veszek másikat."


Ja, kutyát.



Nem a tartósságra próbáltam felhívni a figyelmet, hanem az árra. Egyszer kiadni párezer forintot a felszerelésre semmi, viszont újra és újra megcsinálni a "spórolós" verziót az drágább, ráadásul veszélyes is.

2017. jún. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 A kérdező kommentje:
Barátnőm így csinálta és megvan a kutyi :) van sok rágokája nrm a tálat rágja :)
2017. jún. 25. 20:50
 39/47 anonim ***** válasza:
94%
Komolyan nem értelek... A tál 1000Ft/db. Fekhelyből is van olcsóbb 3000-5000Ft-ért, persze a kutya méretétől függ, de Jófogáson mindenből lehet olcsóbbat találni. Játék 1500Ft/db ha valami jobb fajtát veszel, de vannak 500Ft-ért is sípolós játékok, labdák és kötelek. Hámot meg pórázt ne fabrikálj otthon mert baj lesz a vége. A póráz max 2000Ft, a hám mérettől függően 1500-5500Ft. Ezek elenyésző költségek, ugyanis a többséget életében csak 1x-2x kell megvenni. Jófogáson érdemes nézelődni. A fekhelyet tudnád helyettesíteni talán egy matraccal.
2017. jún. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 A kérdező kommentje:
Már megvan minden, de köszi.
2017. jún. 25. 21:42
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!