Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valamilyen szinten nem állatkí...

Valamilyen szinten nem állatkínzás egy lakásban tartott kutyánál hogy csak bizonyos időpontokban végezheti el a dolgát, nem pedig akkor amikor csak jólesik?

Figyelt kérdés
2010. máj. 20. 15:16
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Amúgy meg ez csak egy feltevés volt..
2010. máj. 21. 01:13
 12/14 A kérdező kommentje:
Pár órát kibír a kutya szerintem egyedül! Akadhatnak persze olyan alkalmak amikor senki nincs otthon, de ennek is van mértéke.
2010. máj. 21. 01:17
 13/14 anonim válasza:
100%

nekem "kinti" kutyám van, de ő sem random végzi a dolgát, hanem leginkább evés után, illetve délután, amikor kiviszem.

hiába van ott a kert, inkább megvárja a sétát.

a kutya sem szeret oda piszkítani, ahol alszik, neki ez nem kínzás, hanem egyfajta rendszer az életében. inkább az a fontos, hogy a séták nagyjából ugyanabban az időben legyenek minden nap...

2010. máj. 21. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
100%

"kinti" kutyás vagyok. egyetértek azzal, hogy a kerti kutyát is ki kell vinni, bár ez azért fajtafüggő is. nekem magyar vizslám van, minden érdekli, és neki a nap fénypontja, amikor kimegyünk, és jön a sok illat, és új élmény :)


azzal viszont nem értek egyet, hogy mindig legyen otthon valaki a kutyával. ha megvan a napi rutin, és a kutya megszokja, hogy bizonyos ideig egyedül hagyják, de tudja, hogy utána jön a gazdi, és foglalkozik vele, akkor egy idő után természetes lesz neki. az enyém pl. már hétvégén is délelőtt csak heverészik :)


egyébként érdekes felvetés volt!

2010. máj. 21. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!