Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám szomorú. Mit tehetnék?

A kutyám szomorú. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre a kutyámon, hogy olyan mintha szomorú lenne. Kivéve sétakor.Panelkutya, naponta 2-3-szor van elvéve nagyobb sétàkra (min fél óra, de álatalában másfél, tegnap pl 4 órát sétàltunk este), plusz 1-2-szer egy 10 perces körre a ház körül.

Ha sétálunk, futtatóbam vagyunk akkor totál vidám, játszik, meg minden. Viszont ha itthon vagyunk, csak fekszik és búbánatosan néz rám. Főleg mikor reggelente készülődök és megyek dolgozni. De az előbb is tettem-vettem idebenn, ő meg csak feküdt és bánatosan nézett rám.


Mit lehet ez ellen tenni? Minden kutya ilyen?

(Most per pillanat a lábam mellett fekszik az àgyon és a hàtára fordult hogy simogassam a hasát).


2017. júl. 8. 09:29
 1/6 anonim ***** válasza:
36%

A kutya mozgásigényes, s akár egész nap képes lenne szaladgálni, ha van neki helye. Pont ezért mondják sokan, hogy nem panelba való házi kedvenc.

Függetlenül ki mit gondol, de a kutya értelmes, s tudja nagyon jól, hogy ha becsukódik az ajtó akkor egyedül marad, vagy pedig ha mégsem, akkor nem lesz olyan, aki egész nap csak vele foglalkozik. Ezért olyan, amilyen.

2017. júl. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45%

Mind ilyen. Bevágja a szemrehányós sértődöttet amikor tudja, hogy elmész és nem foglalkozol vele. Kegyetlen zsarnokok.

Bezzeg ha megcsörren a pórázaskosár...

2017. júl. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
11%
Mesélj neki viccet.
2017. júl. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem is azzal van gond hogy ha elmegyek akkor szomorú. Hanem hogyha itthon vagyunk és nem vele foglalkozunk, akkor ilyen szomorú.
2017. júl. 8. 09:54
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy csak szimplán nyugodt, és úgy viselkedik, ahogy lakásban élő, megfelelően lemozgatott kutyánál normális?
2017. júl. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen. Az előzőhöz hasonlóan nekem is az a benyomásom, hogy csak te látod bele, hogy szomorú lenne. Az elsőnek meg üzenem, hogy ha rosszul érezné magát a lakásban,akkor pont hogy nem feküdne egy helyben, hanem törne-zűzna.
2017. júl. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!