Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti visztek vizet a kutyának...

Ti visztek vizet a kutyának ha sétálni mentek?

Figyelt kérdés
Vagy kibírja hazáig? Akkor is ha hosszabb sétára mentek?
2017. júl. 18. 18:24
 1/10 A kérdező kommentje:
Ha ez számít nekem 35kg körüli labim van.
2017. júl. 18. 18:25
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nem viszek vizet sétára. Nekem 75 kg-os canariom van.

Ha vizet viszek akkor az egy hosszabb kutyás program ,de általában itt van víz a kutyáknak.

2017. júl. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem eü. séta (20-30 perc) akkor igen. A délutáni hosszú sétára, ami 1,5-2 órás nyáron mindig viszek innivalót. Van ilyen összecsukható tál, az viszem magammal + a kulacsot vízzel.
2017. júl. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Patak mellett lakunk, így szerencsére mindig tud inni. A régi lakásunknál ha nagyon meleg volt és labdázni is terveztem, akkor vittem neki vizet.

Akkor is viszek természetesen, ha olyan túra van betervezve ahol hosszú ideig nem érintünk se forrást, se patakot.

2017. júl. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem ide az utcára megyek vele ki fárasztani labdázással és frizbizéssel hanem messzire akkor viszek neki, ebben a nagy melegben főleg mert borderként nonstop kint a nyelve és rengeteg vizet veszít, hamar keresi is hol ihatna.
2017. júl. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A napi rutin séta mindig reggel és este van. 1-1 óra. Erre nem viszek neki vizet. Ha hosszabb sétára megyünk akkor mindig van nálam víz neki. Ahogy akkor is ha a suliba megyünk kocsival. Am 2 éves Staff
2017. júl. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm ^^
2017. júl. 18. 21:10
 8/10 anonim ***** válasza:

Az én kutyám iszonyatosan ritkán iszik. Viszont mostanában egyre rosszabbul bírja a meleget, úgyhogy dög melegben vizezem a szőrét, akár menet közben is. Általában a sajátomon osztozunk, de van neki trendi kulacsa, tálkával (amiből már mindenki ivott a haverjai közül csak ő nem).


Nyilván ilyenkor van az, hogy ismered a kutyádat és az igényeit. Attól, hogy az enyémnek elég az a folyadékmennyiség, amihez hozzájut a kajájából, messze nem biztos, hogy a tiédnek is.

2017. júl. 19. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mindig viszek + összecsukható tálkát. A "kutyás táskám" alapfelszerelése. Legfeljebb nem kell (de azért sokszor kívánja, főleg, ha játszik vagy izgatott)
2017. júl. 19. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Vagy kibírja vagy nem. Az enyém 40kg felett van és fekete szőrű szóval nehezn bírja a meleget. Meg szerintem nem is kutyám van hanem kacsám. Egésznap pancsol. A hajnali futásunkhoz nem viszek vizet, de este másfél-2liter a táskába meg a műanyagtálja.
2017. júl. 19. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!