Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Örökölt kaukázusi kutyust...

Örökölt kaukázusi kutyust mennyire lehet befogadni, ha gyereket is tervezünk a közlejövőbe?

Figyelt kérdés
Vettünk egy házat és ott őrizte a telket ! Egyedül nőtt fel csak enni jártak etetni! Mivel sokat olvastam hogy egygazdás ( de minden kutyus) így nem tudom hogy merhetjük - e örökbefogadni? Sajnos ha mi nem tartanánk meg a Gazdája elaltatja! Így nagy állatbarát hírében felmerült a kérdés mi lenne ha megtartanánk, nagy a kert elfér! De gyerekeket tervezünk a következő évekbe és félünk mivel nem velünk nőtt fel kiismerhetetlen lenne és nem tudnánk megnevelni !
2017. júl. 29. 10:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
49%
Próbáld meg felvenni a kapcsolatot állatvédő szervezetekkel, hátha fogadja valaki. Szegény kutya, amit írsz róla, az alapján biztos nem reménytelen eset, de azt nem hiszem, hogy a pumit meg a macskákat megszokná. Gyereket még hamarabb, ha titeket egyszer elfogadott falkavezérnek, de kisgyereket persze soha nem hagyunk egyedül kutyával. Az biztos, hogy hatalmas elhivatottság és szakértelem kellene, ha meg akarnátok tartani, abszolút érthető, ha nem vállaljátok, én se merném a macskám mellé. Próbálj állatmentő szervezeteket keresni. Drukkolok szegény kutyának!
2017. júl. 30. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
Minden csak rajtatok múlik, bár én még ha be is fogadnám a gyereket sosem hagynám vele egyedül. Plusz ha már nektek van egyy kutyátok, azt nem tudom tudjátok e hogy lehetetlen lesz összeszokatni a kauval? Nekünk két felnőtt kutyánk van, tudom miről beszélek. Ki fogja nyirni a másik kutyát,még akkor is ha békésnek tűnnek egymás mellett. A kauval az a gond hogy bár van amelyik elvisel más állatot, az első zokszónál nekimegy, és abból jó nemsül ki. Tehát ezzel is számolnotok kell h a két kutyát szeparálva kell tartani.
2017. júl. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
26%

Semmiképp nem tartanám meg.


A hirdetés tuti ötlet. Nekünk volt 2 kaukázusi-németjuhász keverékünk 9 kölyökkel. A nagyok megvadultak, ölni kezdték a többi állatot, amikor családi okok miatt kevesebbet tudtunk foglalkozni velük.

Előbb a szomszéd kutyát, macskákat, majd azokat, akikkel együtt nőttek fel: bárányt, macskákat...


Külön kellett választanunk a falkát.


A lényeg: 11 kutya 3 nap alatt elkelt, volt aki nem hitte el, hogy ingyen adjuk.


Mégy 60 km távolságról is értük jöttek.


Jófogás és Facebook.


Két nap, és gazdis lesz.

2017. júl. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
58%
#13 ott nem a kutya volt a hibás már bocsi. De amúgy valszeg azoknak a kutyáknak volt vmi gond a fejében.
2017. júl. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Jaj, de mókásak vagytok. Ugyanazt írom, mint mindenki, hogy nem tartanám meg, erre lenulláztok...


Nagyon unatkozhattok.


Na csóközön.


Ja, nemis inkább azt írom, tartson meg egy szocializálatlan kaukázusit, hátha nem eszi meg a leendő babát. Na, most felpontoztok???


Agyatlan népség...

2017. júl. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Mi lett végül a kutyussal?
2018. ápr. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!