Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kiskutyát válasszak?...

Milyen kiskutyát válasszak? Feltételek lent.

Figyelt kérdés

Kisebb termetű kutyát keresek, lakásba, esetleg kinti-benti kutyának. (Kertes ház).

Napi 8órát dolgozok, egyedül élek, úgyhogy csak én foglalkoznék vele, nincs kivel megosztanom a munkát. Hajnalban kelek, de így a délutánjaim szabadok.

Első kutyám egy golden retriever volt, de egy igazi energiabomba :) imádtaam, de most egy nyugodtabb kutyára vágynék, aki jól ellenne egy kanapén is, ha épp nincs kedvünk egész délután labdázni, vagy kilométereket sétálni. Nagy testű kutyáktól félek, kiskoromban megkergetett egy németjuhász, így ezek a fajták kilőve. Persze sétálnánk, szocializáció is meglenne, csak mégsem egy nagy mozgásigényűre vágynék.

Nem zárkózom el a menhelyi kutyáktól sem, csak eddig mindig kölyökkutyám volt.

Alapvetően nem vagyok agresszív, így nem szeretnék egy nehezen kezelhető kutyit sem.

Nem tudom, hogy ekkora szűréssel létezik-e egyáltalán kutyafajta, ami jó társ lehetne :S



2017. júl. 30. 11:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Mopsz?
2017. júl. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Én a bulldogokat mondanám mert nyugodtak és amíg te dolgozol ők alszanak hogy, elüssék az időt.Azzal lehet probléma hogy, kölyökkorukban nem veszik észre hogy fárdtak-e majd mikor teljesen lemerültek azonnal elaludnak. És elég drágák is sajnos.Sok szerencsét!
2017. aug. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!