Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 2008 dec12 én született a...

2008 dec12 én született a német juhászkutyám találtam neki 1 szukát szerintetek sikeres lesz a fedezés Állat orvos szerint egészséges?

Figyelt kérdés
2010. máj. 23. 17:17
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
90%

Hagyd,úgysem fogja megérteni,miért baomság az,amit tenni készül.

Valószínűleg vagy telebeszélték a fejét,hogy életében legalább egyszer fedeznie kell egy kutyának a boldog kutyaélethez,vagy valami negatív IQ-szintű a szukájának szeretne egyszer almot,és ez a kan van legközelebb.

Vagy embernek hiszi a kutyáját,aki szerinte szex nélkül nem lehet boldog.

Pedig elhihetitek,nem olyan baromi élvezet a kannak a fedezés.

Nem egyszer láttam,hogy össze volt ragadva a két kutya,és a kan már nyüszítve(nem a boldogságtól,hanem a fájdalomtól)menekült volna.Volt,hogy a szuka súlyosan megsebesítette a kant,úgy megtépte,hogy a kan kórházba került,utána soha többet nem ment szuka közelébe.

Csak ugye ezt a sok laikus nem tudja.

2010. máj. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
88%

Annyi Németjuhász van a faktamentőknél , és a menhelyeken , ja és persze a gyepiken hogy nem lehet őket megszámolni!!

Növeld a létszámukat csak , sajnos az ilyen ember mint te is , nem értik meg hogy nem kell több kidobott kutya!

Tele vagyunk mi is a menhelyen , "nyomorgatnunk" kell a kutyákat hogy tudjunk befogadni !


Minek megint újabb alom ??

Tudom a válaszodat :

Mindnek van gazdája, vagy lesz .

Nyomon tudod követni , persze csak jó helyre adod el -_-"

hát persze....

A Fajkutyát nem dobják ki (csak gondolod)

Meg akarsz tartani egyet, meg valamelyik rokonodnak kell és a többi 6(?) mi lesz ?? Kb ilyen válaszokat hoznak fel a hozzád hasonlók is !!!


Egészséges a kutyád ??

Mi az hogy a szüleinek van Tk.-ve ! Neki akkor miért nincsen ?? Jah mert szaporítótól vetted, ami te is akarsz lenni !! Hajrá....

Volt Dp. szűrésen , Tenyészszemlén , egyéb vizsgálatokon ?? NEM !!! Akkor mi a jó büdös francból állapította meg az orvos hogy egészséges?? Kiváncsi lennék , tudjuk hogy nem írod le , de hátha .... (ezzel bizonyíthatsz ?) :P

2010. máj. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
18:10 nkem ne osszad az észt azt csinálok a kutyámmal amit akarok kis taknyos de gyülölöm az ilyen fanatikus ccsókákat betoncsizma a lábára és tanuljon úszni a a dunán.k*csög! nehogy rajtam muéljon már a a fajta jövöje majom hát amiket számtalan keveréket amiket utcán csinálnak fel? te íkúfájter eltudlak képzelni a kis nyomoronc fejedet nem pénzér akarom adni nem kell kenyérre való a kiskutyákér csinálom MERT TUDOD NINCS AMUGY SE MINDENKINEK NORMÁLIS KUTYÁRA PÉNZE ÉS NEM VOK AKKORA ZSIDÓ MAJOM MINT TE HOGY 100 EZREKET ELKÉRJEK 1 PONTYHÁTÚ CSUNYA NÉMETJUHÁSZOL SZOVEL ENGEM NE OKTASS MER KISZEDLEK A SZÁMITOGÉP ELŐL VERÉB
2010. máj. 23. 21:30
 14/31 anonim ***** válasza:
100%
Piszok vicces, hogy ilyen komment után te nevezel mást iq fighternek, vagy bocsi, nem is azt írtad, hanem azt, hogy íkúfájter. Hány éves vagy kisgyerek??? És mégis milyen jogon mersz te fenyegetni mást? Nagy összegben mernék fogadni arra, hogy ha összetalálkoznál 1-2 ide író állatvédővel, akkor nem ők mennének el törött kézzel-lábbal, hanem te. Azt ajánlom, vegyél vissza az arcodból és tanulj egy kicsit, mert akkora a sötétség a fejedben, hogy a paksi atomerőmű kevés lenne hozzá, hogy bevilágítsa....
2010. máj. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok. Ilyen komment után te tényleg a fajta nemesítőjének megtestesítője leszel...

Egy jó helyről származó kutya nem azért lesz 100 ezer forint, mert valaki zsidó. Egyébként meg mit képzelsz te magadról, hogy ilyen kifejezést használsz? Mi vagy te, valami náci???

Persze, nem pénzért adnád. Mert majd a fajtatiszta kutyát ingyen osztogatnád! Ez annyira tipikus szöveg, találkoztam már vele nem egyszer! Hahahaha! Ha belefektetnéd a kutyád szaporításába azt a rengeteg munkát és pénzt, hogy legyen tenyészszemléje, genetikailag öröklődő betegségekre szűrése, mindjárt világos lenne számodra, mitől kerül 100 ezer forintba egy kiskutya. De hát a tiédnek még törzskönyve sincs, miről beszélünk?

Magam is az egyik fajtamentő egyesület tagja vagyok, bár nem német juhászos. És tudod a hozzád hasonló emberek munkássága után "takarítok" és segítek a szerencsétlen kutyákon! Vagy a hozzád hasonlóknál született kutyák keverék kölykein, akiknek szülei, a magad fajták jóvoltából "felelősségteljes" gazdákhoz kerültek! Ezért írom azt, amit! Sajnálom, hogy te az az ember vagy, akit szép szóval nem tudtam meggyőzni. Pedig megpróbáltam. Egyébként igen, hogy a kérdésedre is válaszoljak, a kutyád még fiatal a fedeztetéshez! Ezt nem mondta a remek állatorvosod? És azt sem, hogy az egy dolog, hogy egészséges a kutya, de attól még genetikailag öröklődő betegséget hordozhat? Nem hívta fel a figyelmed ennek a kockázatára és arra, hogy csináltasd meg a genetikai teszteket? Nem? Akkor tudjál róla, hogy az orvosod egy pénzhajhász, akit a kutyák egyáltalán nem érdekelnek, mert sokkal nagyobb pénzt lát egy alom megszületésében, és az esetlegesen beteg utódok gyógykezelésében, amiért súlyos pénzeket fog leakasztani, majd miután a gazdák pénztárcáit a végsőkig kifacsarta, beadja az utolsó injekciót mindnek!

2010. máj. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezőnket nem érdekli,mi lesz a kutyája utódaival.Ő fedeztet,mert a csöpp kis agyába belebeszélte valaki,és utána a vízözön.

Az nem érdekli,hány kutyának okoz szenvedést a primitív hülyeségével.

2010. máj. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
ki kérdezte a véleményeteket én csak megérdeztem , hogy vihetem e fedezni lesczarom ki mit gondol sok nagyvárosi kis patkány azt hiszi mindent megtehet a monitor elött kicsi szivem most vok utolsó éves hallgató az egyetemen szal te nekem ne papolj a sötétségröl... nem kell nekem it olcskutya.uwzni mer les.zarom, mindenki állatkinzo aki kutyát fialtat? lol viccesek vagytok MEGMONDANÁTOK NEKEM HOGY TUDTAK SZÜRÖ VIZSGÁLATOT ME SZÁRMAZÁSI LAPOT ADNI MONDJUK 70 ÉVE? sok baro m ne irjál bazzzdmeg ha nem válaszolsz a kérdésre
2010. máj. 23. 23:44
 18/31 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, hogy te mekkora egy mocskos gazember vagy! Egyetem, persze! Még írni és fogalmazni sem tudsz, jó ha a nyolc általánost evégezted! Ilyen beszűkült észjárással semmire sem fogod vinni az életben. Márcsak a hozzád hasonlók miatt is jó lenne engedélyhez kötni a kutyatartást!
2010. máj. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%

Igen,elég alacsony színvonal lehet az egyetemeken,vagy csak pénz kérdése a bejutás,ha ilyen helyesírással oda jár valaki(már ha nem kamu).

Normális helyen már a gimiben megbuktattak volna,még érettségiig sem lehetett jutni ezzel a szinttel.

A régi kutyák még nem voltak a gátlástalan szaporítás miatt ilyen nyomorékok,mint a maiak nagy része.Épp az öröklődő betegségek nagy száma miatt vezették be a különféle szűréseket,nem mellesleg az állatorvostudomány is fejlődött annyit,hogy adott a technikai háttér ezekhez a vizsgálatokhoz.

2010. máj. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
most ne a helyesírással foglalkozzál már attól én még jót alszok ;) ekkora ügyet csinálni ... vicces és igen egyetemre járok !
2010. máj. 24. 00:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!