Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valamit felköhögött a kutya,...

Valamit felköhögött a kutya, de mi ez?

Figyelt kérdés
Kinyitottam a száját, és láttam ilyen kis fehér darabot a szájában, kivettem és megszagoltam, ilyen büdös volt. Fehér, kb akkora mint egy nagyobb sódarab. Emlékszem nekem is volt, higy régebben felkögögtem ilyeneket, és az is ilyen fura szagú volt, de elmúlt. Ugye ez is el fog?

2017. aug. 11. 15:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
#5 az intelligenciaszinted már egyértelmű a válaszodból. zabáld meg te ha annyira szereted nézegetni.
2017. aug. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
El vagy amúgy?:"D nem hiszem, hogy baj lenne, ha még a héten többször is fog felköhögni ilyet, vagy találokk a szájában akkor lehet, hogy megnézetem.. nem, lehetetlen, higy csont lett volna 1) sose kap se nyers, főleg nem főtt csontot 2) az állaga és a kinézete sem csontra hasonlított
2017. aug. 11. 18:05
 13/17 anonim ***** válasza:
15%

Első találat:

[link]


Szerintem te jó gazi vagy és ha kicsit utána nézel akkor eltudod dönteni, hogy megérdemli e kutyusod.


// ha felugrik egy hülyeség akkor frissíts rá(F5) az oldalra és olvasd végig a posztot, irományt!


Félkegyelmű emberekkel sem online sem pedig offline nem kell foglalkozni!

Ha NINCS fizikai előnyben akkor verd pofán, úgyhogy azt csak az lássa akit szintén letudsz dominálni verbálisan vagy fizikálisan. Én így csinálom és még élek, és nem vagyok szét frusztrálva!

2017. aug. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%

Hja és ha erősebb verbálisan/ fizikálisan akkor akkor kell fejbe verni amikor nem figyel, erre a TŐZSDE is reagálni fog!


Mindig jobb az erősebbeket szét csapni!

2017. aug. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Köszi :D :)
2017. aug. 11. 18:57
 16/17 anonim ***** válasza:
Kedves 6-os válaszoló: mint mondtam nekem még nem volt mandulakövem csak olvastam róla tehát pontosan nem tudom hogyan keletkezik de ettől még nem kell lehurrogni, főleg ilyen stílusban ahogy te írtad.
2017. aug. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

16 válaszoló!


Teljesen igazad van, bocs ha valakit megsértettem!

(de legalább nem butaságot és nem téged bántottalak verbálisan, ha ez annak számít/: bántásnak)

2017. aug. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!