Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek vegyek kutyát...

Szerintetek vegyek kutyát vagy inkább hagyjam a fenébe?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék nagyon régóta egy mopsz kutyát,most lenne is alkalmam venni egyet,viszont egy kicsit megtorpantam,mert már most parázok attól,hogy mi lesz,ha megdöglik,attól félek nagyon hozzám nőne és nagyon sajnálnám,és nem akarok magamnak feleslegesen fájdalmat okozni.Szerintetek vegyek kutyát,vagy inkább hagyjam?A válaszokat köszönöm.

2017. aug. 18. 21:34
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
76%

????

Mi az hogy mi lesz ha megdöglik?

Ha a kutyára ezt a kifejezést használod már most akkor szerintem igen, hagyd a fenébe az egészet. Egy kutya elél 15 évet is, borzasztóan az emberhez nő és millió gyönyörű pillanatot ad, pokoli az elvesztése egy élet után. De ez a "mi lesz ha megdöglik" mögött valahogy most nem ezt érzem.

2017. aug. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
77%
Ez sajnos vele jár de ha jársz vele orvoshoz rendesen eteted foglalkozop vele akár 15 évig vagy továb is élhet és hid el egy idò után eltudod fogadni,a tudc vele foglalkozni akkor nyugodtan.
2017. aug. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
46%
Miért mi mondjuk ezt meg?Ezt te tudod.és elsővel egyetértek..
2017. aug. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
sajnos ez a kutya nem él el 15 évet,ez nekem olyan lenne,mint a gyerekem...
2017. aug. 18. 21:40
 5/35 anonim ***** válasza:
85%

Pff... "megdöglik", ennél alpáribban akarva se írhattad volna le...


Kérdező, akkor ne legyen semmilyen állatod, mert az élet velejárója a halál.


Másrészt a kutya meg kutya (akár kicsi, akár nagy) és nem pedig gyerek!!

2017. aug. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
az ember meghal az állat megdöglik,szerintem helyesen fogalmaztam bármilyen alpári
2017. aug. 18. 21:47
 7/35 anonim ***** válasza:
49%

ha neked olyan lenne mint a gyereked hogy beszélhetsz igy rola? az én kutyáim "távoztak közülünk"....

rájuk is azt montzák h 12 az átlagéletkor,mégis 14 és 15 éves korukig éltek.

2017. aug. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
83%

Akkor az én kutyám a Marsról jött,mert 15 éves és februárban fogja tölteni a 16. életévet. Kitünő egészségnek örvend,aktív,szeret sétálni.


Érdekes,mert kutya vásárlás előtt én ebbe nem gondoltam bele,hogy mi lesz ha elpusztul.


Igen rohadt nagy fájdalom és űr lesz utána,de hát ez ezzel jár. Ilyenkor van az,hogy vki rögtön egy új kiskutyát visz a házhoz vkinek meg évek kellenek mire elhatározza belevág a második kutyába.


De ilyen felfogással én nem ajánlok neked kutyát.

Elég csúnya megfogalmazás,hogy megdöglik.


Meghal,elpusztul,végleg elalszik ezek szebb megfogalmazások. Azt meg k-.--ra leszarom,hogy az emberre mondják,hogy meghal az állatra meg megdöglik. Aki ezt a szót használja megfojtanám egy kanál vízbe!


Múltkor sem sok hiányzott mikor a 15 éves kutyámra azt mondták,hogy mi lesz ha megdöglik? Lesz másik kutya?...húúú nagyon vissza kellett magamat fognom..

2017. aug. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
61%

Most mondtad hogy olyan mintha a gyereked lenne. Akkor ha gyereked lenne az is megdöglik? Vagy nem értem, ez nekem olyan ellentétes.

A kutyáim a "gyermekeim" de nem kezelem őket gyerekemként, és mégse bírnám kiejteni a számon hogy megdöglik. A leghivatalosabb állat esetében egyébként is az elpusztul, a megdöglik rohadt alpári.


A véleményem még mindig az hogy ne legyen kutyád.

2017. aug. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
75%

",és nem akarok magamnak feleslegesen fájdalmat okozni"

Hát itt a baj. Egyszerűen magadat sajnálod .

2017. aug. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!