Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Vegyek erőt magamon, vagy...

Vegyek erőt magamon, vagy hagyjam ott a fenébe a munkát?

Figyelt kérdés
Még csak párszor voltam dolgozni(diákmeló), összesen 7szer mentem. Marha lelkes voltam, mikor találtam melót, mert úgy gondoltam, hogy legalább lekötöm magam a nyáron, de egy katasztrófa az egész. A többi diákmelós rendes, de a főnököm, akivel még sokat is kell érintkeznem, iszonyú paraszt velem. Úgy beszél velem mint ha fogyatékos lennék, baszogat, elmondja nagy vonalakban hogy mit kéne csinálnom de semmit nem mutat meg hogy hol van, hogyan is kéne, stb.. és attól még, hogy gügyög nekem, mint egy retardáltnak, vagy leüvölti a fejem, nem fog jobban menni, sőt. Pedig én tényleg lelkes vagyok és szeretném elfoglalni magam, ugyanakkor érzékeny típus is vagyok, és ha kajaszünetben a vécére megyek be bőgni, akkor szerintem már gáz van. Ti mit tennétek?
2013. máj. 5. 21:51
 1/6 anonim ***** válasza:

mennyi időre szerződtetek?


amúgy ha nem is ennyire de elég sok helyen így megy ez sajnos.


ha nem kell annyira a pénz és/vagy van más lehetőség, akkor mondj fel, persze ne a főnöködnél. neked ő senki, semmi közöd hozzá. A szövetkezettel vagy kikkel vagy kapcsolatban. Lehet fel se kell mondanod, csak kiközvetítenek máshoz. de azt mondd el nekik, hogy mennyire embertelen ott a főnököd, hátha szerződést bontanak fele egy életre.

2013. máj. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem tudom mennyi időre. egyébként ismerősöm két hét után jött el, szóval szerintem akár most is megtehetném, mert 3 hete voltam először. a pénz annyira nem fontos nekem, az a cél, hogy a német középfokú nyelvvizsga meglegyen szeptemberben, szóval inkább tanulnék..de a véleményetekre vagyok kíváncsi. egyébként néhány "harci sérüléstől" eltekintve elviselhető lenne a légkör, de az a nő.. anyum azt mondta, hogy az életben mindig is lesz olyan, aki hülyének néz, hát most szokom egy kicsit..de a tök kezdőkkel szerintem nem kéne úgy bánni mint a kutyával, ha bizonytalanok valamiben.
2013. máj. 5. 22:04
 3/6 anonim ***** válasza:

ha nem fontos a pénz, akkor mondj fel, keress másik melót.

az igaz, h mindenhol lesz valami szar.


de tudod ez egy jó lecke számodra, egy inspiráció. ha tanulsz, jó szakmát szerzel, akkor válogathatsz a melók között és nem leszek köteles a szart kaparni egy ilyen főnök alatt.

2013. máj. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
azért még várok vele egy pár hetet, most úgy döntöttem, hogy másfél-két hónapot lehúzok valahogy, max. nem megyek annyit. az a baj, hogy egy kisvárosban élek, ahol a másik munkalehetőség a tesco, de ha fel is vesznek a hatszáz másik diák közé, ami már nem túl valószínű, akkor is lehet, hogy csak augusztus közepén hívnak először dolgozni.
2013. máj. 5. 23:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Munkavállalóként felhívhatod a figyelmét a normális hangvitelre. Nem kell itt ki készülni, egyszerűen picit beolvasol neki hogy emberi módon beszéljen veled.
2013. máj. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hehe :D örülni fog neki, hogy egy negyvenöt kilós csaj leoltja :D a május-júniust végigcsinálom, addig esetleg megpróbálom kikerülni, ha addig nem jövök bele, akkor pattanok. annyira amúgy sem kell a pénz:) több időm lesz tanulni.
2013. máj. 7. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!