Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha a szüleim tisztaságmániások...

Ha a szüleim tisztaságmániások, de nincs bajuk a kutyákkal akkor rá tudom venni őket egy kiskutyára?

Figyelt kérdés
14/L vagyok. Emeletes házban lakunk de a lakás nem azért nem kicsi és van egy kert.

2017. aug. 29. 12:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
68%

Nem, mert : 14/L


Nem akarnak két hét után kutyátsétáltatni, meg a kutya vadulásaival/rombolásaival magukrahagyatva foglalkozni/meggebedni.

2017. aug. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
A snacis vagy?
2017. aug. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem én yorkit szeretnék.
2017. aug. 29. 12:37
 4/16 anonim ***** válasza:
78%
Kérdezted már őket erről? 14 évesen nem hiszem, hogy felelősen tudnál gondoskodni egy kutyáról és ezt ne vedd sértésnek.
2017. aug. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
80%
A kosszal nem lesz baj, ha rendesen ápolod a szőrét és takarítasz. Azt nem tudom, hogy engednék-e, kérdezd meg tőlük. Attól függ, van-e pénz megvenni és eltartani és hogy elég felelősségteljes vagy-e.
2017. aug. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
7%
a kutya büdös és hullik a szőre. kertbe való, nem lakásba.
2017. aug. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
27%

Ha tudnád naponta sétáltatni és van pénz megvenni (100.000Ft körül van yorkie).

Akkor szerintem nem lesz gond,mert a yorkie alapból hypoallergén fajta, ezáltal nem annyira hullik a szőre.

Árra figyelj, hogy ne jófogason nézz, hanem tenyésztőt keress!

Attól, mert valaki 14 éves, még lehrt felelős gazdi!

2017. aug. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
87%

6-os, ha már kötekedni akarsz tedd okosan.


A yorki pont olyan kutya hogy nem vedlik.


Ennek ellenére terrier, ami igaz hogy kicsi de rengeteg mozgásra van szüksége, amit neked kell megoldani, kedves kérdező.

2017. aug. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
3%

Ha már kötekedni akarsz, attól hogy nem vedlik, még tiszta szőr lesz utána minden, meg büdös is.

A mozgásigényt meg azért nem hoztam fel, mert aki lakásban tart kutyát azt úgysem igazán érdekli, hogy az állatnak mi a jó.

2017. aug. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

9# te nagyon retardált vagy :D


Valószínű azért kell fel szinte az összes kutyás reggel 6-7 között hétvégén is, mert baromira leszarja a kutyáját. Biztos jó poén leszarásból napi 3 sétát is beiktatni :D meglennénk nélküle, de a kutyatartás ezzel jár


Bár biztos kényelmesebb kirakni a kutyát a kertbe, oszt jó van az úgy, enni-inni kap végülis


Ez ápolt kutya nem büdös, ha tetszik, ha nem. Persze a te általad ismert kertben tartott kutyák pont nem ez a kategória...

2017. aug. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!