Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért megy a kis kutyám...

Miért megy a kis kutyám mindig máshoz ha többen vagyunk?

Figyelt kérdés

Kicsit kezdek féltékeny lenni, mert ha pl anyukám is ott van mind körülötte van, hozzám kevesebbet jön vagy még annyit se.

Persze ha csak ketten vagyunk akkor meg mindig mellettem van, harapdál stb.


Kicsit lehet elrontottam, hogy sok mindent megengedek neki, elkényesztetem de 1 hete már próbálok változtatni.Egyébként 5 hetes, elég rosszcsont kutyus, hogy nevelgessem, hogy én legyek az aki számára az első?



2017. szept. 3. 22:26
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
79%

5 hetes és egy hete már máshogy próbálsz vele viselkedni? Mikor hoztátok el azt a szerencsétlen kiskutyát, 8 hetes kora előtt az anyja mellett a helye! Remélem csak elírtad és 5 hónaposra gondoltál.


Egyébként a kölykök ilyenek, mindenkihez hízelegve mennek mert izgalmasabbnak látják sokszor a gazdinál.

2017. szept. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

A nagy kutyém kölyke, tehár az anyjával van a legtöbbet.

Mielőtt kioktatsz, esetleg kérdezz rá!!!

2017. szept. 3. 22:39
 3/28 A kérdező kommentje:
(Bocs a helyesírás miatt)
2017. szept. 3. 22:40
 4/28 anonim ***** válasza:
77%
Nem tudom eldonteni, hogy melyik a rosszabb. Ha elhozza valaki 5 hetesen a kutyat vagy ha foloslegesen, felelotlenul szaporit.
2017. szept. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Jézusom..milyen fölöslegesen?ti honnan veszitek ezeket könyörgöm???
2017. szept. 3. 22:46
 6/28 anonim ***** válasza:
97%

Ez kész. Facepalm.


Az a kutya öt hetes, mindenkit izgalmasnak talál. Téged többször lát, tehát az új mindig érdekesebb lesz.


Különben meg gratulálok, hogy szaporítasz, ráadásul még csak nem is tudsz túl sokat a kutyákról.

2017. szept. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
94%
Mert ővelük is jó kapcsolatot szeretne ápolni, meg az újdonság erejével hathatnak, mert veled már volt, de szeretne még másokkal is kapcsolatot teremteni, meg őket ritkábban látja. Ha valami/valaki nagyon sokszor van, akkor megszokja, és már "immunissá" válik, nem jön elő az inger. Tehát, ha jobban megszokja, már nem örül annyira. De mondjuk én nemtom, nem értek annyira a kutyikhoz.
2017. szept. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Ti meg rólam semmit, szóval ne fárasszatok ilyesmikkel...
2017. szept. 3. 22:48
 9/28 anonim ***** válasza:
86%
Gondolom nem tenyeszto vagy mert akkor nem tenned fel ezt a kerdest. Szoval mi celja volt az alomnak a penzszerzesen kivul? Persze tudom, beszokott egy kutya a 4meter magas betonfal keriteseden es nem is erted, hogy tortenhetett hisz atjuthatatlan.
2017. szept. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Utolsónak meg köszönöm!!
2017. szept. 3. 22:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!