Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért megy a kis kutyám...

Miért megy a kis kutyám mindig máshoz ha többen vagyunk?

Figyelt kérdés

Kicsit kezdek féltékeny lenni, mert ha pl anyukám is ott van mind körülötte van, hozzám kevesebbet jön vagy még annyit se.

Persze ha csak ketten vagyunk akkor meg mindig mellettem van, harapdál stb.


Kicsit lehet elrontottam, hogy sok mindent megengedek neki, elkényesztetem de 1 hete már próbálok változtatni.Egyébként 5 hetes, elég rosszcsont kutyus, hogy nevelgessem, hogy én legyek az aki számára az első?



2017. szept. 3. 22:26
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
91%

Nem kell ismerni, de tények adottak:

-szaporítod a kutyádat

-öreg kutyát szaporítasz

-a kutyádnak nem ez az első ellése, ergo rengeteg kiskutya született felelőtlenül a világra

-rövidíted ezzel a kutyád életét a rengeteg elléssel

-nem ivartalanítod így nagy az esélye az időskori rákos elváltozásoknak vagy gennyes méhgyulladásnak


Nem ismerlek személyesen, tény és való és örülök is neki ilyen mentalitással, de ezeknek a tényeknek az ismeretében az előzőleg elhangzott állítások megállják a helyét, miszerint felelőtlen állattartó vagy, ezzel felesleges takaróznod hogy mi bebeszéljük magunknak, nem ismerünk és húzzunk el, mert elég gyerekes.

2017. szept. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:

De milyen pénzről beszélsz?

Eszem ágában sincs eladni, meg akarom tartani(egyébként is van rá jelenzkező de nem fogom másnak adni).

MONDTAM MÁR FOGALMAD SINCS SEMMIRŐL, NE KÖTEKEDJ, FOGLALKOZZ A TE ÉLETEDDEL!!!!!!!!!!!!

2017. szept. 3. 23:09
 23/28 anonim ***** válasza:
86%
Gondolom az elozo alomban levo kutyakat is egytol-egyig megtartottad.
2017. szept. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim válasza:
17%
Nektek mi a sz*r bajotok van? Miről beszéltek egyáltalán? Feltesztek neki egy kérdést és már válaszoltok is. Sz*rrá oltottátok, szerintem egy gyerekkel veszekedtek. (Egyébként ketten vagytok csak, hiába írtok ennyi választ.) Van két kutyája, azok pároznak, ez lehetetlen? Lehet van egy rohadt nagy kertjük és elfér benne 6 kutya is, amiből lehet 4-et ivartalanítottak, mindenkinek van a kertben saját kutyája, ilyet még nem hallottatok? Kellett a pénz? Büdös a munka? Ezek honnan jönnek? Arról tett fel kérdést, hogy hogyan nevelje a kis kutyáját. Muszáj, hogy két állat haszonból pározzon? El is lehet ajándékozni a kutyákat, barátoknak, családnak, felelős állattartóknak, VAGY MEG IS LEHET ÁM TARTANI. Hihetetlen, nem?! A kérdésből is azonnal kiderül, hogy nem egyedül van a kutyával. Ja és két nőstény kutyám van, egyszer-egyszer ellettek, mindketten egy-egy kis kutyát (utólag is elnézést kérek tőletek ezért, nyugi, nem adtam el őket pénzért) tehát nem ámítás, hogy egy kutya kerül ki az alomból. Jó éjt
2017. szept. 4. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

Hagyjátok, tuti troll.

Az nem létezik, hogy hagyja leelleni az öreg kutyáját, és utána az a fő problémája, hogy féltékeny, mert az anyukájához is odamegy a kölyök.

Vagy esetleg kisgyerek, és fogalma sincs a kutyákról.

2017. szept. 4. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, legalább két 89%-os van mert az utolsó üzenet nem én voltam.


De függetlenül ettől idős kutyát felelős és szerető gazda nem ellet, pont. A kutya érdekében. És pont az ilyen "megtartom ami születik a többit meg elajándékozom jó helyre" mentalitás miatt vannak tele a menhelyek, mert sokszor olyanok fogadnak be kiskutyát akiknek ez hirtelen felindulás, nem értenek hozzá így neveletlen lesz és kirakják vagy menhelyre kerül. Szerinted hogy kerülnek kutyák a menhelyre? Mert nem a törzskönyves felelősséggel tenyésztett kutyák vannak ott...

2017. szept. 4. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:
10%
Erről beszélek utolsó, hogy egy kis gyerek és nem az övék a kutyák és azokról a részekről amikért leoltottátok fogalma sincs, hiszen nem neki kell azzal foglalkoznia, hanem a szüleinek.
2017. szept. 4. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudhatod hogy olyan kicsi gyerek-e, egy 15 év körüli pedig már felelhet a kutyáért, de még egy tizenegynéhány éves gyerek is nem ártana ha elfogadná amit többen mondanak tanácsot, nem pedig háborogna hogy ő jobban tudja. Ha ezt az oldalt tudja használni biztos ismeri a googlet hogy rákeressen a témára legalább. Nem azt várom hogy kicsi gyerekként (ami szerintem nem lehet olyan kicsi) honlap elvigye ivartalanítani hanem hogy ha már ilyen nagyképű a témában hogy ő mindent jobban tud akkor akkor legalább azt lássa be hogy nem helyes amit csinálnak. Gyerek voltam amikor a most 12 éves kutyám kaptam mégis utána olvastam a kutyáknak és ivartalanítva lett, nem pampogtam azokkal akik megmondták mi nem jó.
2017. szept. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!