Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért megy a kis kutyám...

Miért megy a kis kutyám mindig máshoz ha többen vagyunk?

Figyelt kérdés

Kicsit kezdek féltékeny lenni, mert ha pl anyukám is ott van mind körülötte van, hozzám kevesebbet jön vagy még annyit se.

Persze ha csak ketten vagyunk akkor meg mindig mellettem van, harapdál stb.


Kicsit lehet elrontottam, hogy sok mindent megengedek neki, elkényesztetem de 1 hete már próbálok változtatni.Egyébként 5 hetes, elég rosszcsont kutyus, hogy nevelgessem, hogy én legyek az aki számára az első?



2017. szept. 3. 22:26
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

Képzeld megtörtént, ez van nem lehetek non stop mellette..ÉS AZT IS KÉPZELD, hogy nem baj, semmit se tudsz, nem is arra kértelek, hogy ilyesmiken gondolkodj, ha nem tudsz normális választ adni akkor menj el és ne mind irogass, mert nem kérek...

SZIA!!

2017. szept. 3. 22:51
 12/28 anonim ***** válasza:
86%

Mondjuk engem az is érdekelne miért csak egy kiskutya van öt hetesen egy alomból. Már lepasszoltátok a többit vagy el lettek tüntetve születésük után? Ugyanis az esetek 95%-ában nem egyet ellik egy kutya.

És ez akkor is felelőtlen szaporítás akármennyire fel vagy háborodva és pampogsz rajta, mert végül is tényleg, kell még egy felesleges alom kölyök a világra amikor színültig vannak a menhelyek.

2017. szept. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
74%
Nem tudom, hallottad-e mar azt a szot, hogy ivartalanitas? Kepzeld vemhesen is lehet.
2017. szept. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Egy kutya született, öreg már a kutyám évek óta nem kölykezett, senki se gondolta volna.
2017. szept. 3. 22:57
 15/28 anonim ***** válasza:
76%
És öreg kutyát hagytok elleni? Amikor még egy fiatal egészséges kutyánál is komplikáció léphet fel, nem egy öregnél akinek maga a pokol az ellés és éveket vesz el az életéből. Roppant felelőtlen állattartó vagy, ilyen esetben még az is megkérdőjelezendő hogy szereted-e a kutyádat, mert különben már rég megkímélted volna ettől és ivartalaníttattad volna.
2017. szept. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
Igen persze te tudod is, húzz már innen!!!
2017. szept. 3. 23:00
 17/28 anonim ***** válasza:
82%
Raadasul nem is az elso alom egy oreg kutyanal. Gratulalok, nalad felelossegtelenebb allattartokkal is ritkan talalkozni.
2017. szept. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
86%
Attól hogy háborogsz és lepontozol mindenkit az elmondottak még így vannak, nem mindenki hülye és csak a te véleményed a helyes, csak fáj az igazság.
2017. szept. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

Nincsenek, mert ezeket ti képzelitek be, nem is ismertek könyörgöm, honnan vagytok mindenben ennyire biztosak?

Hagyjuk már, mindenki köszönjön el szépen..

2017. szept. 3. 23:05
 20/28 anonim ***** válasza:
78%
Ha nem igy van akkor erre valaszolj. Mi celja volt az elozo almoknak es ennek az alomnak? Persze kellett a penz de a munka budos vagy csak szimplan keptelen vagy figyelni a tuzelo szukara de ivartalanitas eszedbe sem jut.
2017. szept. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!