Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Véleményetek szerint a kutya...

Véleményetek szerint a kutya neve befolyásolja-e a személyiségét?

Figyelt kérdés
Szeretném egy görög istennőről elnevezni a kutyámat, megvárom vele amíg nálam lesz és azután választok egy ránézésre rá illőt. Ha szerencsétlen sorsú istenről vagy félistenről kapja a nevét az befolyásolja szerintetek az ő életét?
2010. máj. 26. 15:19
 1/10 anonim ***** válasza:
A névnek semmi köze a személyiséghez.
2010. máj. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
dehogy befolyásolja, ez csak az emberek hülyesége, mindent túlmisztifikálni
2010. máj. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Rá illót választhatsz.A személyiségét nem fogja befolyásolni.
2010. máj. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem sem fogja befolyásolni. De azért rá illő nevet adjál!
2010. máj. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Egyáltalán nem.
2010. máj. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ebben semmi logika nincs. Tehát nem. Én szeretem a barátságtalan, kemény kutyákat ezért olyen nevet is adtam nekik. De az első kutyámnál még nem ilyen volt az ízlésem, és őt Bogárnak neveztem el. Mégis ő a legkeményebb és bátrabb.
2010. máj. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
Ez hülyeség, a kutya személyiségének semmi köze nincs a nevéhez. A kutya személyisége a nevelésétől függ.
2010. máj. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Persze, alapvetően semmi köze a nevének a személyiségéhez, de azért valamennyi mégiscsak van, mégpedig a gazdi miatt.


Valószínűleg nem pontosan ugyanúgy viselkedsz pl. egy Gyagyás vagy egy Rocky nevű kutyával, nem beszélve mondjuk a Balek és a Best nevű kutyák közti különbségről. Szóval a kutyának nem számít, de a gazdinak igen, ezért befolyásolhat.


De ez persze csak ilyen szélsőséges példáknál működik, valószínűleg a te fejedben egy görög isten neve nem fogja a gyagyásságot szimbolizálni, hanem nagyon hamar kizárólag a kutyádat jelenti majd neked, így biztos nem.

2010. máj. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Akiteki ***** válasza:

Szerintem van köze, csak fordítva.

Egy bizonyos jellemű kutyát szeretnél, ehhez társítasz egy nevet. És olyan kutyát keresel, aki ennek megfelel.

2010. máj. 29. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
50%
Szeintem nem. A kutyák úgysem úgy értik a szavakat, mint mi, ők csak a hangzásukra figyelnek:D
2010. jún. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!