Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Télen lehet kint a német juhász?

Télen lehet kint a német juhász?

Figyelt kérdés
Van egy német juhászom, és szeretném kint tartani télen.Van hőszigetelt, hőfüggönyös kutyaháza, amibe szalmát veszek.Nem fog kint fázni? Annyira ideges vagyok már most. Viharba be szoktuk engedni, de ha nincs akkor nem. Ez lenne az első tele, és 15 hónapos. Hány fokig bírják ezek a fajták? Nem megy tönkre az ízülete? Akinek ilyen fajta kutyája van várom a válaszát.Köszönöm szépen.
2017. szept. 9. 05:05
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Most már megnyugodtam.
2017. szept. 9. 15:58
 12/13 anonim ***** válasza:
Az én németjuhászom tavaly 7-8 hónapos volt és -5 fokig a házába (hőszigetelt+függöny+durvább fűrészpor) se ment be, -10 alatt meg mi beengedtük.
2017. szept. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is a választ! Igazából az ízületeit féltem, azért kérdeztem. Mindenki azt mondja hogy nem fázik.Az a baj hogy nem akar a házába bemenni, most nyáron letépte a hőfüggönyt róla, most rendeltem télre újat. Most az ajtó mellett van egy műanyag fekhelye abba vastag párna és pokróc azt imádja, de a házát ha odatesszük inkább a lábtörlőn fekszik, pedig vadi új a háza.Mi azt beszéltük a férjemmel hogy -10 nél bejöhet az előszobába, bár ott meg meleg van, és attól is félek ha majd kimegy a mínuszokba akkor meg megfázik.
2017. szept. 13. 07:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!