Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ki tartja fontosnak, hogy...

Ki tartja fontosnak, hogy kutyája törzskönyvezett legyen?

Figyelt kérdés
2010. máj. 26. 21:26
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
100%
Sántít ez story, mik azok a koholt vádak? Vakamit biztos rosszul csináltál! Nincs senki sem, aki tanusíthatná, hogy nem igazak? Meg mi az, hogy nincs fellebbezés? Bírósághoz forulhatsz első és másod fokon, harmadfokon pedig jogerős ítélet születik, de még ezt is fellebbezheted a köztársasági elnöknél. Ha tényleg semmi gond a kutyáddal, nem nyerhetnk. Álltorvosi. És vlamiféle kiképzői vagy etológusi vizsgálattal tudod bizonyítani ha minden oké. Esetleg kérd állatvédők vagy a média segítségét! Ez teljesen abszurd! Mik azok a koholt vádak?
2010. máj. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 A kérdező kommentje:
Hát igen sokan nem hisznek nekem úgylátszik. Akoholt vádak: Sokan állítják, hogy sok embert harapott meg a kutyám, meg, hogy én uszítom a kutyákat. Ezeket találták ki, s ezeket mondták a képviselőtestületi űlésen. Ez a fenyegetési dolog 1,5 éve kezdődött amikor megérkezett hozzánk a kiskutya. Természetesen mint mondtam a kutya nem ugat éjszakánként sosem, senkire sem nézett sose rosszindulattal. Kb 1 éve nem viszem ki a faluba, hanem mint mondtam minden héten többször 40-50 km-eket utazok vele kocsival és elviszem egy kutyasuliba ott szoktam futtatni. Tehát ha egy éve nem járok ki vele akkor nem is tudom, hogyan harapja meg az embereket. Fél éves koráig is csak néha mertem kivinni a kutyát. Különben már korábban megírtam, hogy volt már régebben is tk-kutyám. Vele is ugyanígy genyáztak, csak őt megölték a falsiak. De ezt már leírtam.
2010. máj. 29. 18:00
 33/43 anonim ***** válasza:
100%
De ha ez így van, akkor beszélj a kikézőtökkel, írja le, hogy kutya engedekmes, emberre és kutyáal egyaránt közömbös. Kérd meg az álltorvosotokat, hogy írj le, hogy a kutya rendsszeres vizsgálat alatt áll, oltott, féregtelenített, idegileg stabil. Mutasd meg a jegyzonek. Kérdd meg, higy hadd sétálj a kutyáddal végig egyvutcán, ahol kutyák és emberek is vannak. Mondd a jutyának, hogy lábhoz, és vezesd végig. Kérdd meg a barátaidat, a kutyasulis társaidat, hogy bizonyítsák ők i,ls, hogy semmi gond a ktyával!
2010. máj. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
0%
Naívak vagytok! Akármilyen igaza van a kérdezőnek és ha ezt el is hiszik akkor sem léehet olyan helyen lakni ahol mindenki utál! Igen vannak ilyen barom emberek! Nekem azért szoktak beszólni mert az ő kutyájuk nem hagyja aludni az ő gyereküket mert őrjönk, mert én két másodperc alatt elsátlok a házuk előtt. Ezért a kutyájukat rámuszítják hogy többet nem vigyem az ő utcájukba az enyém. Ez is milyen logikus, ugye?
2010. máj. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 Akiteki ***** válasza:
100%
Még egyszer leírom: Fogd a határozatot és sétálj be a MEOE-ba, keresd meg Dr. Pozsonyi Anikót. Ő tud segíteni, ha tényleg így van.
2010. máj. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat. Mindenféleképpen akkor jogi lépést fogok tenni, hogy visszahozhassam a kutyust, ugyanis ma délután vittük vissza ideiglenesen a tenyésztőjének, nála helyeztük el egy ideig. Beszerzem az állatorvosi papírokat, meg amiket itt javasoltak, meg akkor a MEOE segítségét is kérni fogom.

Én a kutyámat endesen tartom minden oltást eddig megkapott. A veszettsége meg a kombin kívűl is oltatom még más betegségek ellen is. Normálisan etetem, meg minden, meghát ugye kiállításokra járok vel, tehát jól ttartom.

2010. máj. 29. 21:23
 37/43 anonim ***** válasza:
0%
Eddig azt hittem,hogy mese.Most azt hiszem,hogy mese habbal.
2010. máj. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
47%

Nem tudom elhinni hogy a faluból 1 ember sem kedvel,sem beszél veled, hogy minden ember útál mert törzskönyves kutyád van ! Olyan nincsen hogy el kell "tüntetned" a kutyád mert ők nem szeretik , mert van egy Tk.-ve :S

Ahogy már írták mások is , nekem is az a véleményem hogy ez inkább egy mese :)

Mindenféle hazúgsággal , amit bizonyítani sem tudnak ..... azért ez kicsit vicces ! Ha mégis igaz lenne, kívánom hogy sikerüljön rendezni az ügyet !!!! Egyébként hol laksz??

2010. máj. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
65%
Naívak vagytok hogy nem fogadjátok el, mennyí undorító ember van. :S Tudjátok elég ha csak pár befolyásosabb ember utálja, és akkor a többi sem mer szólni. Teljesen ismerős helyzet.
2010. máj. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 A kérdező kommentje:

Kedves válaszolók!

Visszatértem ehhez a régi kérdésemhez az új fejleményekkel.

Sajnos sokan nem hittek nekem, de a történetem igaz. Még mindig itt tart ez az ország. Természetesen eldöltek a dolgok - nem az én javamra -, hivatalosan kiutasították a kutyámat a nyáron a faluból. Volt két hetem, hogy megszervezzem a költözést. Így aztán elköltöztem a kutyámmal, hátrahagyva a családot (szüleimet, testvéremet). Időközben lediplomáztam és egy jófizető állást kaptam Ausztriában, így aztán oda költöztem végül. Fényévekkel jobb itt Ausztriában az élet, nem kezelik a kutyásokat másodrendű polgárnak, akkor viszem sétálni, meg oda amikor akarom, senki nem szól érte. It legalább nagy kultúrája van a kutyázásnak. Teljesen más az emberek szemlélete, világképe.

Természetesen Dr. Pozsonyi Anikóval felvettem a kapcsolatot és bepereltük az önkormányzatot, de magyarországon a birók is utálják a kutyákat.

Higyje csak el mindenki, aki nem hitte el az általam leírtakat. Bármi megtörténhet egy magyarországi sz@r, lepukkan faluban. Ennyit szerettem volna utólag üzenni a magyar kutyásoknak.

2011. jan. 29. 10:22
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!