Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kiskutyám imizolt kapott és...

Kiskutyám imizolt kapott és azóta rosszul van. Ez normális?

Figyelt kérdés
Volt egy kullancs a kutyusomban és elvittem a dokihoz. Kiszedtük itthon, de biztos, ami biztos. Az orvos imozolt adott neki, meg még 2 féle antibiotikumot, szóval kapott három szurit. Ez volt olyan fél 8 fele, vettem is ki szabit, mert nem voltam nyugodt. Hát, nagyon jól tettem, mert a kutyus hányik, nyáladzik, remeg, köhög (mintha meg akarna fulladni) és nagyon gyenge, jóformán fel sem bírja emelni a fejét. Felhívtam 4 állatorvost is, de mindegyik mást mondott, én pedig már nem tudom, hogy mit csináljak. Ő nem csak egy kutya, hanem a kisbabám. Itt ülök mellette, hol imádkozok, hol sírok, hol a kettőt együtt. Kétlem, hogy babéziás lett volna, mert semmiféle tünete nem volt, megelőzésből kapta a szurit, de azt olvastam, hogy ez az injekció nagyon veszélyes. Azokat kérdezném, akiknek már kapott ilyen szurit a kutyija. Mik voltak a mellékhatásai? Ti is tapasztaltatok ilyet? Mennyi ideig tartott? Mire figyeljek? Én már attól rettegek, hogy belehal ebbe az injekcióba. :( Egy aggódó gazdi. :(

2017. szept. 25. 09:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Valószínűleg érzékeny az imizolra. Ha nem javul akkor én mindenképp elvinném orvoshoz legalább egy infúzióra.
2017. szept. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Jobban van már a kutyus? Mi újság vele?
2017. szept. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm a kérdést! Igen, jobban. :) Evett, ivott, vagy 10Xmegdugta a takarómat xD Szerintem már jól lesz. :) Jelét sem mutatja az egész napos kínlódásnak. Már ugatott is, a farkát is csóválja és még nagypapámnak is nekiment, mert az be merészelt jönni a szobámba. xD Szerintem helyrejött. :)
2017. szept. 25. 18:15
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor jó :)))
2017. szept. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!