Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Párom nem tudja elviselni a...

Párom nem tudja elviselni a kutyám mit tegyek?

Figyelt kérdés

Párommal 1,5 éve lakunk együtt, 1 éve befogadtunk egy csivavát. Az elején még jól kijött a kutyussal, igaz távolságtartóan. De a kutyus elkezdett kamaszodni kajlább, cserélődtek a fogai stb stb.

Valamit csinál ordìtozik vele, elhordja mindennek. Volt hogy úgy megszorìtotta a grabancát, hogy nyüszìtett és meghatapta páromat, erre ő elkezdte ráncigálni. Milliószor mondtam neki hogy ez nem nevelés ez kìnzás és ezzel engem is bánt. Én mindig igyekszem a legnyugodtabb módon nevelni, mivel a csivaváknak gyenge az idegrendszerűk, meg picik és imádom őt. Amikor megvédem, összeveszik velem párom. Amikor ez az eset történt hogy megharapta, mondtam neki hogy ez nem nevelés és elmondtam neki, hogy én hogy szoktam, erre azt válaszolta hogy én neki ne parancsolgassak. A kutya az enyém, én járok el vele sétálni, én etetem, itatom.

Őt még az is zavarja ha követi (csivava...olyan mint egy kis árnyék), ha felrakja rá a két lábát, hogy figyeljen rá. Mindenhonnan elzavarja. Iszonyatosan bánt. És nagyon sajnálom a kutyusom akkora szeretet van benne, hogy eszméletlen. Párom még tanìttatni sem akar eljönni velem.

Kérlek adjatok tanácsot

Most fogunk máshova költözni és meg akarom oldani előtte ezt a dolgot.


2017. okt. 11. 13:10
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:

Férfi simán..

Úgy érzi hogy a kutyával többet foglalkozol mint vele, és még meg is véded a kutyát vele szemben, pedig szerinte inkább neki kéne igazat adnod.


Foglalkozz vele is többet, próbáljatok meg úgy kettesben is lenni sokat hogy a kutya nincs ott veletek.

2017. okt. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!